Strony Internetowe

Załóż sklep internetowy – Agencja to oferuje

kto zakłada sklepy internetowe

Załóż sklep internetowy

Jeśli chcesz sprzedawać swoje produkty online, a tym samym poszerzać zasięg swojej firmy, potrzebujesz sklepu internetowego. Ale prawie co drugi sklep internetowy zawodzi, a sklepy internetowe ponownie stają się offline. W tym artykule dowiesz się, jak można temu zapobiec i jak Twój sklep internetowy odniesie pełny sukces

Dzisiejszy artykuł obejmuje następujące tematy:

Zespół pełen ekspertów

Agencje internetowe mają ekspertów e-commerce specjalizujących się w tworzeniu sklepów internetowych. Ten zespół będzie Ci towarzyszył przez cały czas tworzenia Twojego sklepu internetowego i zapewni Ci profesjonalną wiedzę i porady. Taka kompleksowa porada z wyprzedzeniem wyjaśnia wszystkie ważne pytania, takie jak: Jak najlepiej reklamować swoje produkty online? Nowy sklep internetowy czy integracja z Twoją aktualną stroną główną? Jak mogę się bronić prawnie? Masz już doświadczenie w handlu elektronicznym? Dzięki profesjonalnej agencji można odpowiedzieć na te pytania łatwo, szybko i profesjonalnie. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz przygodę z handlem elektronicznym, czy po prostu chcesz odnowić swój obecny sklep internetowy, profesjonalna agencja internetowa znajdzie właściwą drogę do rozwoju Twojego sklepu i odpowie na Twoje życzenia i pomysły. Dbamy również o to, aby Twoje produkty były na pierwszym planie i dobrze się prezentowały. W ten sposób Twój przyszły lub potencjalny klient staje sięzapewnia doskonałe wrażenia zakupowe i zwiększa współczynnik konwersji . Poniżej znajduje się przegląd etapów, w których to ma miejsce, oraz usług świadczonych przez agencję.

Koncepcja stworzenia sklepu internetowego

Aby skutecznie stworzyć sklep internetowy, od samego początku trzeba wiele przemyśleć i odpowiedzieć na powyższe pytania. Odbywa się to poprzez analizę sklepu przeprowadzaną przez agencję. Określane są odpowiednie kanały marketingowe , grupy docelowe i procesy klienta . Ponieważ oprócz stworzenia prawdziwego sklepu internetowego, marketing online odgrywa główną rolę w ostatecznym sukcesie. Tylko poprzez znalezienie i dotarcie do odpowiedniej grupy docelowej możesz wygenerować ruch, a tym samym sprzedaż w swoim sklepie internetowym. Ponadto Twoje produkty są analizowane i podejmowana jest decyzja o strukturze produktów i przedziałach czasowych, które są najbardziej sensowne dla Twoich artykułów. Kolejnym ważnym punktem jest analiza konkurencji. Znajomość działań ścisłej konkurencji jest niezbędna, aby odróżnić się od nich i robić lepsze rzeczy, które dobrze je realizują. Dla każdej firmy, która chce założyć sklep internetowy, skorzystanie z profesjonalnej pomocy agencji internetowej ma sens i korzyści. Profesjonalne agencje nie tylko szybciej stworzą Twój sklep internetowy, ale także zapewnią sukces Twojego sklepu poprzez precyzyjne przygotowanie.

Porady dotyczące Twojego sklepu internetowego

Oczywiście konsultanci sklepu i eksperci wybranej przez Ciebie agencji są zawsze dostępni osobiście i telefonicznie. Możesz odwołać się do różnych referencji sklepów agencja lub agencja wyszukuje porównywalne sklepy na podstawie analizy konkurencji, którą możesz wykorzystać do orientacji. Porady mogą również rodzić nowe pomysły i indywidualne koncepcje. Wyjaśniono, które elementy specyficzne dla branży są ważne dla Twojego sklepu internetowego i które wyjątkowe cechy sprzedaży należy szczególnie podkreślić. Kolejną ważną kwestią jest określenie odpowiedniego systemu sklepu internetowego. W zależności od wielkości i rodzaju asortymentu agencja sklepowa znajdzie odpowiednie oprogramowanie sklepu. Popularne systemy sklepowe w 2020 roku to na przykład Shopify , Jimdo , Wix lub ePages sklepu internetowego STRATO. Oprócz systemu sklepu ważną rolę odgrywają również opcje wysyłki i płatności. Twoja agencja dowie się, jakie metody płatności preferuje Twoja grupa docelowa i jakie masz do zaoferowania. Najlepszy partner wysyłkowy jest również określany na podstawie infrastruktury Twojej lokalizacji, co oszczędza czas i pieniądze.

Profesjonalny i indywidualny projekt

Wygląd wizualny odgrywa jeszcze większą rolę w sklepach internetowych niż w zwykłych witrynach. Dzięki przemyślanemu i profesjonalnemu projektowi oferowanemu przez agencję osiągniesz dobre wrażenia użytkownika i niski współczynnik odrzuceń. Dodatkowo Twój sklep zyskuje wysoką rozpoznawalność dzięki indywidualnemu projektowi i różni się od innych sklepów internetowych. Ponadto, jeśli są dostępne, elementy projektu firmowego, których używasz w swoim sklepie, mogą być również wykorzystywane w sklepie internetowym. Oprócz ogólnego projektu, kolejnym ważnym czynnikiem sukcesu sklepu internetowego są profesjonalne i wysokiej jakości zdjęcia produktów. Zdjęcia Twoich produktów powinny być wykonane specjalnie dla Twojego sklepu internetowego. Pod żadnym pozorem nie powinieneś używać zdjęć od producenta, ponieważ chcesz wyróżnić się z tłumu. Wasze produkty powinny dobrze prezentować się na zdjęciach i zachęcać do zakupu. Agencja zapewni Ci odpowiedniego fotografa z niezbędną wiedzą i doświadczeniem w Twojej branży.

Uruchomienie Twojego sklepu internetowego

Gdy tylko omówisz wszystkie sprawy z agencją i stanie się jasne, jak zostanie skonfigurowany Twój sklep internetowy, Twój sklep może przejść do trybu online. Wszystkie ważne pytania zostały wyjaśnione i wiesz, jak wygląda Twój sklep, jakie ma funkcje, jak prezentują się Twoje produkty oraz w jaki sposób są one opłacane i wysyłane. Programiści agencji zaprogramowali kod dla Twojego sklepu internetowego i dokładnie go przetestowali. Podczas tego testu sprawdzane są wszystkie ważne przepływy pracy i procesy składania zamówień w Twoim sklepie, a istniejące błędy są korygowane. Jeśli wszystkie funkcje sklepu internetowego są nienaruszone, nowy oddział internetowy może przejść do trybu online.

Ważne! Sklep internetowy a handel stacjonarny

W żadnym wypadku nie widać rywalizacji między sklepami internetowymi i stacjonarnymi. Sklep internetowy jest zwykle dodatkowym dodatkiem, a także zwiększa sprzedaż sklepów. wyjątek: Twój produkt jest oferowany wyłącznie online. W ten sposób zdobywasz nowych klientów w sklepach internetowych, którzy chcą ponownie zobaczyć towar w rzeczywistości lub na przykład chcą go przymierzyć, a następnie kupić bezpośrednio na miejscu. Oczywiście dzieje się to również na odwrót, klienci oglądają produkty w sklepie, a następnie wyszukują najtańsze oferty w sklepach internetowych. Aby klient mógł również kupić przedmiot, który widział w Twoim sklepie w Twoim sklepie internetowym, można oferować rabaty lub kupony na zamówienia online. Aby przyciągnąć więcej klientów do swojego sklepu, możesz reklamować online produkty, które są sprzedawane wyłącznie w Twoim sklepie. Sklep internetowy i handel stacjonarny doskonale się uzupełniają i możesz dotrzeć do jak największej liczby klientów .

Wniosek

Wynajęcie agencji do założenia sklepu internetowego oferuje wiele korzyści i profesjonalny wynik. Dzięki ekspertom w dziedzinie projektowania możesz stworzyć indywidualny projekt i tym samym wyróżnić się na tle konkurencji. Agencje mają już duże doświadczenie i mogą wykorzystać swoją wiedzę, aby Twój sklep internetowy odniósł sukces. Same porady mogą być bardzo pomocne, dać nowe spojrzenie na projekt lub dostarczyć nowych pomysłów i inspiracji. Ważne jest, aby nie stracić z oczu swoich sklepów, jeśli je posiadasz, ale także zwiększyć sprzedaż w sklepie ze sklepem internetowym.

Potrzebujesz pomocy przy tworzeniu sklepu internetowego? Jeśli szukasz odpowiedniej agencji dla swojego sklepu internetowego, eksperci Icon Media chętnie Ci pomogą. Doradzimy Ci osobiście i niezobowiązująco!

Szymon Flis

Twój osobisty doradca we wszystkich aspektach tworzenia stron internetowych. Chętnie udzielę bezpłatnych i niezobowiązujących porad.

+48 531 500 904 | biuro@icon.media.pl

Comment (1)

  1. Responsive Design dla sklepu internetowego | Icon Media - Agencja Interaktywna Szczecin
    18 stycznia 2021

    […] gdy jesteś poza domem, więc ładowanie strony może zająć dużo czasu. Ze względu na użyteczność sklepu internetowego może być konieczne usunięcie lub optymalizacja niektórych obrazów. Jednak ze względu na […]

Comments are closed.

Otwórz rozmowę
Cześć
W czym możemy pomóc?