Usługi informatyczne Szczecin

Usługi informatyczne Szczecin – Nieważne, czy to PC , notebook , tablet , smartfon czy drukarka. Nieważne, czy to Apple , Samsung , Acer , HP czy Epson .
Jako niezależne usługi informatyczne – otrzymasz pełne wsparcie.

Icon Media zostało założone w 2010 roku. Jesteśmy ambitną firmą z branży IT i obsługujemy wielu klientów korporacyjnych w regionie. Jako nowoczesny usługodawca postrzegamy siebie jako partnera dla naszych klientów i identyfikujemy się z ich życzeniami.

usługi informatyczne w szczecinie

Instalacja oprogramowania

Instalujemy i konfigurujemy  oprogramowania szybko i profesjonalnie. Od systemu operacyjnego po programy  biurowe, programy bankowe, oprogramowanie multimedialne i gry komputerowe

Twój komputer ciągle się zawiesza, potrzebujesz nowego sprzętu, oprogramowania lub chcesz zaktualizować istniejący system? A może chcesz, aby Twoja sieć działała szybciej – może nawet bezprzewodowo? Być może potrzebujesz również wsparcia przy tworzeniu stron internetowych – lub bezpieczeństwo Twoich danych powoduje nieprzespane noce?

Gdziekolwiek masz problemy z komputerem, służymy radą i działaniem oraz doradzamy indywidualnie i profesjonalnie. Od ponad 20 lat niezawodnie i kompetentnie obsługujemy klientów prywatnych i biznesowych, głównie w Szczecinie, Gryfinie, Stargardzie oraz Goleniowie. Skontaktuj się z nami!

Naprawa PC Szczecin

Naprawa PC Szczecin – Nasz serwis komputerowy w Hamburgu obejmuje szeroki zakres usług, od przywracania plików z uszkodzonego dysku twardego po naprawy po konfigurację i instalację całego sprzętu i oprogramowania.

Usługi IT Szczecin

Usługi IT Szczecin – Niezależnie od tego, czy chodzi o rozwiązanie drobnych problemów, czy chcesz zbudować kompletną infrastrukturę IT z odpowiednim sprzętem i oprogramowaniem – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Aby zapewnić jeszcze większe poczucie bezpieczeństwa i dostępności w ramach systemu EDP, zalecamy naszym klientom korporacyjnym nasze umowy serwisowe i konserwacyjne, które są indywidualnie dostosowane do ich potrzeb:

Sprawdzamy Twoje komputery na miejscu lub we własnym serwisie. Dbamy również o to, aby przedstawiać rozsądne i uzasadnione ekonomicznie sugestie dotyczące naprawy Państwa urządzeń.

Informatyk Szczecin

IT i wszystko, co się z tym wiąże, zostaw nam. Jesteśmy po to, abyś mógł perfekcyjnie zorganizować swoje systemy IT, aby działały sprawnie: Dzięki temu możesz odciążyć swoich pracowników od problemów z niedziałającymi lub zbyt wolno działającymi systemami IT.

Nawet jeśli jesteś w trakcie budowy sieci w swojej firmie, oczywiście chętnie Ci pomożemy. Oferujemy pełną konfigurację wszystkich popularnych systemów IT i demonstrujemy wszystkie dostępne obecnie opcje. Opowiedz nam o swoich pomysłach, a my znajdziemy odpowiednie, nowoczesne rozwiązanie.

Lubimy postrzegać siebie jako osoby odpowiedzialne za Twoje systemy IT . W ten sposób wspieramy również szeroką gamę rozwiązań programowych dla naszych klientów.

Lubimy postrzegać siebie jako osoby odpowiedzialne za Twoje systemy IT . W ten sposób wspieramy również szeroką gamę rozwiązań programowych dla naszych klientów.

Serwis komputerowy w Szczecinie

Pogwarancyjny serwis komputerowy w Szczecinie Jesteśmy do Twojej dyspozycji zawsze w normalnych godzinach pracy. Osiągamy to poprzez centralne przyjmowanie połączeń i odpowiednią alokację działań.

Potrzebujesz pomocy przy tworzeniu sklepu internetowego? Jeśli szukasz odpowiedniej agencji dla swojego sklepu internetowego, eksperci Icon Media chętnie Ci pomogą. Doradzimy Ci osobiście i niezobowiązująco!

Szymon Flis

Twój osobisty doradca we wszystkich aspektach tworzenia stron internetowych. Chętnie udzielę bezpłatnych i niezobowiązujących porad.

+48 531 500 904 | biuro@icon.media.pl

Otwórz rozmowę
Cześć
W czym możemy pomóc?