Tworzenie stron internetowych CMS

Tworzenie stron internetowych CMS. Czy to Joomla, WordPress, Typo3, Drupal, Contao, Redaxo czy Contenido, lista systemów redakcyjnych jest długa i dla wielu prawie niemożliwa do zarządzania. Ale są różnice i powinieneś być ich świadomy. Po skonfigurowaniu i wyświetleniu w Internecie zmiana byłaby kosztowna i mogłaby „zagrozić” już osiągniętemu rankingowi Google!

Agencja Interaktywna Icon Media: rozwiązania CMS, takie proste, a jednocześnie tak wydajne

Eksperci CMS, tacy jak my, z przyjemnością pomogą Ci znaleźć najlepszy dla Ciebie system CMS.

Na przestrzeni ponad 10 lat działalności nikt nie może nas łatwo oszukać w zakresie programowania CMS. Jesteśmy (między innymi) twórcami darmowego systemu sklepowego. Opracowaliśmy również nowy system sklepu dla WordPress. Oczywiście, że chcemy być uczciwi. Z biegiem czasu skupiliśmy się na WordPress i Joomla. Ale nie tylko dlatego, że te dwa systemy są najczęściej używane na całym świecie.

Możesz pozwolić nam stworzyć Twoją stronę internetową z dowolnym z wymienionych rozwiązań CMS . Nasi programiści z przyjemnością opracują dla Ciebie projekty internetowe z innymi rozwiązaniami CMS lub zrealizują Twoje życzenia poprzez indywidualne programowanie.

Co to jest CMS?

CMS to łatwy w obsłudze system zarządzania treścią służący do tworzenia ustrukturyzowanych treści (tekstów i obrazów) dla Twojej witryny. Zwykle składa się z kilku bloków konstrukcyjnych, które można łączyć ze sobą w celu wyświetlenia zawartości witryny.

Możesz użyć edytora w CMS, aby wstawić teksty, obrazy, przyciski, filmy, różne formularze (np. Formularze kontaktowe lub zamówienia) lub animacje na swojej stronie internetowej. Dodatkowe funkcje bloga, biuletynu lub systemu sklepu są zwykle dostępne również za pośrednictwem systemu zarządzania treścią.

Jakie korzyści daje CMS?

Dzięki CMS zawartość Twojej witryny jest tworzona w sposób uporządkowany i przechowywana w bazie danych. To podstawa sprawnego, cyfrowego przepływu pracy, a także podstawa crossmedialnego podejścia do grup docelowych, czyli indywidualnego podejścia poprzez różne kanały medialne. Zapewnia to większy zasięg, lepszą aktualność, krótszy czas produkcji i – co za tym idzie – niższe koszty.

korzysci cms

Który system zarządzania treścią (CMS) jest najlepszy?

Istnieje wiele statystyk dotyczących popularności systemów zarządzania treścią. Wszystkie wyniki są takie same. Obecnie WordPress zajmuje pierwsze miejsce, tuż za nim plasuje się rozwiązanie CMS Joomla. Inne warianty CMS mają niewielkie znaczenie, ponieważ są daleko w tyle.

Wynika to głównie z faktu, że na rynku jest o wiele więcej dodatków i komponentów do dwóch najpopularniejszych “kreatorów stron internetowych” niż jakikolwiek inny system do zarządzania stronami internetowymi. Dzięki często tysiącom funkcji i kilku tysiącom rozszerzeń możliwe zastosowania są prawie nieograniczone!

WordPress i Joomla

Ta przepustowość sprawia, że ​​WordPress i Joomla są uniwersalnymi systemami CMS, które są odpowiednie dla małych stron internetowych i prywatnych stron domowych, a także dla dużych witryn internetowych i rozbudowanych systemów sklepów.

Ponadto oba systemy są tak łatwe w obsłudze, że ustawianie i zmienianie tekstów jest możliwe bez dużego doświadczenia i specjalistycznej wiedzy. Wielu naszych klientów docenia tę niezależność. Porozmawiaj z nami, a nasi eksperci doradzą Ci przy wyborze CMS. Niezależnie od tego, który z wielu systemów zarządzania treścią ostatecznie wybierzesz dla swojej witryny: nasi projektanci stron internetowych i programiści realizują Twoje życzenia i pomysły profesjonalnie, terminowo i przy możliwie najlepszym stosunku ceny do wydajności.

WordPress jest niesamowicie potężny, a Icon Media może Ci pomóc postawić cały sklep internetowy lub stronę internetową , możesz skontaktować się z nami tutaj nasz ostatni projekt strony internetowej

Otwórz rozmowę
Cześć
W czym możemy pomóc?