Agencja Interaktywna Sklepy Internetowe

Tworzenie mobilnych stron internetowych

tworzenie mobilnych stron internetowych

Tworzenie mobilnych stron internetowych

Tworzenie mobilnych stron internetowych: Coraz większą popularnością cieszą się smartfony, tablety i tym podobne. Coraz więcej osób korzysta z internetu za pomocą urządzeń mobilnych. Szybkie sprawdzenie czegoś na smartfonie lub tablecie jest często szybsze niż uruchomienie komputera stacjonarnego. Technologia mobilnego internetu w sieciach 3G, LTE i innych jest również coraz lepsza, dzięki czemu surfowanie w ruchu staje się coraz bardziej atrakcyjne. Dlatego bardzo ważne jest, abyś jako operator strony internetowej zareagował na ten trend i stworzył swoją witrynę w wersji mobilnej.

Zoptymalizowany dla wszystkich urządzeń

Mobilne strony internetowe

Bez dalszych wysiłków Twoja witryna jest również zoptymalizowana pod kątem wyświetlania na urządzeniach mobilnych, takich jak tablety i smartfony. Dzięki temu Twoja strona główna zawsze robi doskonałe wrażenie w dowolnym czasie i miejscu.

Kontakt na wyciągnięcie ręki

Zoptymalizowana wersja strony głównej dla smartfonów uwzględnia nie tylko przyjazną dla czytelnika strukturę, ale także łatwość obsługi na małych wyświetlaczach. Tylko wtedy odwiedzający Twoją witrynę znajdą odpowiednie informacje i będą mogli szybko i skutecznie skontaktować się z Tobą.

Szablony projektów

Za pomocą kilku kliknięć możesz wybrać swój ulubiony spośród setek profesjonalnych projektów stron internetowych. Podgląd pokazuje, jak pożądany projekt będzie wyglądał na komputerze stacjonarnym, tablecie i smartfonie podczas dokonywania wyboru.

Zalety witryn zoptymalizowanych pod kątem urządzeń mobilnych

Jeśli tworzysz mobilne wersje swojej witryny, ma to różne zalety pod względem łatwości obsługi. Na przykład wszystkie treści są idealnie dopasowane do rozmiaru ekranu danego urządzenia. Niezależnie od tego, czy użytkownik jest po Twojej stronie ze smartfonem, tabletem czy netbookiem: teksty, obrazy i nawigacja są zawsze dostosowywane tak, aby wyświetlały się w odpowiednim rozmiarze. Kolejny powód, dla którego warto tworzyć strony internetowe na urządzenia mobilne: Czasy ładowania są znacznie krótsze. Komunikacja między urządzeniem a stroną główną jest znacznie bardziej efektywna, a strona działa zauważalnie szybciej.

Innym aspektem, dla którego operatorzy witryn internetowych muszą tworzyć witryny mobilne, jest ranking w wyszukiwarkach, takich jak Google. Ponieważ gigant wyszukiwarek reaguje również na szybko rosnący udział mobilnego dostępu do Internetu. Strony, które nie mają wersji mobilnej, od czasu ostatniej aktualizacji Google zwykle zajmują niższą pozycję w rankingu niż strony z odpowiednio zoptymalizowaną treścią. Zmniejsza to ich widoczność i zasięg, rzadziej są klikane przez użytkowników. Aby pozostać na szczycie rankingu lub się tam dostać, niezwykle ważne jest, aby sprostać kwestii przyjazności dla urządzeń mobilnych.

Optymalizacja układu i projektu w sklepie internetowym

Szymon Flis

Twój osobisty doradca we wszystkich aspektach tworzenia stron internetowych. Chętnie udzielę bezpłatnych i niezobowiązujących porad.

+48 531 500 904 | biuro@icon.media.pl

Otwórz rozmowę
Cześć
W czym możemy pomóc?