Projektowanie stron z pełnym SEO

Projektowanie stron zgodnych z wytycznymi wyszukiwarek, czyli przestrzegających zasad SEO jest swoistym kompromisem pomiędzy tym co chciałaby zobaczyć osoba odwiedzająca naszą strone a tym jak widzą naszą witrynę wyszukiwarki sieciowe. Często się zdarza, że strona internetowa robi dobre wrażenie graficzne, lecz nikt na nią nie trafia, gdyż przy jej tworzeniu zapomniano o optymalizacji dla wyszukiwarek. Dlatego zawsze pytaj, czy projekt nadzoruje osoba specjalizująca się w SEO.

Tworzenie stron i ich weryfikacja

Gdy projekt jest już gotowy a klient go zatwierdził, następuje okres kodowanie strony. Problem w tworzeniu strony internetowej zaczyna się podczas testowania go na różnych przeglądarkach. Każda z nich wyświetla daną witrynę na inny sposób, a w założeniach, efekt ma być jednolity. Dlatego proces tworzenia strony www jest wyjątkowo żmudny i wymaga wielu testów weryfikujących zgodność zarówno ze wszystkimi przeglądarkami, jak i ze standardami sieciowymi.

Jeżeli posiadacie Państwo w surowym stanie system CMS lub sklep www, na 99% nie został on odpowiednio zoptymalizowany. Nie jest to błąd, gdyż podstawowe projektowanie takich witryn, nie może z góry narzucać określonych kanonów, które są przecież w ciągłym ruchu.

Strony i sklepy internetowe z pełnym SEO

Oferujemy Państwu strony internetowe i sklepy www w pełni zoptymalizowane dla potrzeb wyszukiwarek sieciowych. Dzięki temu, będą mieli Państwo gwarancję, że Wasza strona ma solidne podstawy do konkurowania z największymi witrynami. A dlaczego odpowiednie projektowanie i optymalizacja stron są ważne? Ponieważ obecnie, nierealnym jest osiągnięcie szczytów wyników wyszukiwań bez przestrzegania określonych zasad, które niestety wyjątkowo często są łamane lub ignorowane.

Wizytówka internetowa

Wizytówka internetowa to najmniej rozbudowany typ witryny internetowej. Zawiera maksymalnie kilka podstron. Nie oznacza to, że w swojej treści nie może zawierać złożonych i efektownych elementów np. skryptów JavaScript, animacji Flash, interaktywnych formularzy. Na taki typ witryny internetowej decydują się zazwyczaj firmy oferujące stałe usługi lub kilka własnych produktów.

  • statyczna budowa (bez systemu zarządzania treścią CMS)
  • ilość podstron: max. 6 podstron
  • język szablonu: HTML lub XHTML
  • język programowania: PHP, JavaScript
  • oprawa graficzna (dodatkowo Klient otrzymuje źródłowe pliki graficzne)
  • czas realizacji: 7-14 dni

Czas realizacji wizytówki internetowej zależy w głównej mierze od złożoności elementów graficznych oraz stopnia komplikacji dodatkowych skryptów i animacji.

Dodatkowo: Do każdej wizytówki internetowej oferujemy hosting oraz domenę internetową na rok za darmo.

Indywidualna strona internetowa

Decydując się na indywidualną stronę internetową, kształt i charakter witryny zależy wyłącznie od wymagań Klienta. Nie ma żadnych ograniczeń w zakresie łączenia różnych typów stron. Może to być strona statyczna, połączona z dynamicznym systemem CMS w formie np. “kącika porad”, wsparta sklepem internetowym z bogatą ofertą produktów, a do tego otwarte mini-forum dla odwiedzających, którzy chcą podzielić się spostrzeżeniami i opinią na dany temat.

Szymon Flis

Twój osobisty doradca we wszystkich aspektach tworzenia stron internetowych. Chętnie udzielę bezpłatnych i niezobowiązujących porad.

+48 531 500 904 | biuro@icon.media.pl

Otwórz rozmowę
Cześć
W czym możemy pomóc?