Systemy Hotelowe

Strony Internetowe dla Hotelu

Zyskaj więcej bezpośrednich rezerwacji swojego obiektu i zwiększ swój przychód. Stosujemy najlepsze techniki w celu przyciągnięcia Gości na Twoją stronę internetową. Stosujemy najlepsze technologie, które zwiększają konwersję.

header home3
01
01
Konwersja

Przekonaj swoich gości, aby zrobili rezerwację bezpośrednio przez Twoją stronę internetową

02
02
Personalizacja

Spersonalizuj swoją witrynę internetową dla każdego użytkownika. Czy to jest pobyt dla firm czy też dla osób, które chcą tylko wypocząć.

03
03
Analityka

Zbieraj dane analityczne w celu poprawienia pozycji w znanych wyszukiwarch internetowych

04
04
Optymalizacja

Dzięki własnym obserwacjom możesz na bieżąco optymalizować swoją stronę.

Strony www dla hoteli

Własny system rezerwacji

Tworząc z nami dedykowaną stronę internetową dla hotelu, oferujemy szeroki zakres usług. Przygotowana strona www zostanie w pełni przygotowana do pozyskiwania gości dla Ciebie. Kiedy szukasz hotelu, co robisz w pierwszej kolejności? Wskakujesz na komputer i szukasz hoteli w docelowym mieście. To ty decydujesz,
które hotele są najlepsze, szukając tych ze spektakularnymi pokojami i lokalizacją, pozytywnymi recenzjami i rozsądnymi cenami.

 

Przedstaw hotel w najlepszym świetle. Potencjalni goście chcą wcześniej wiedzieć, jak będą wyglądać ich kwatery, dlatego ważne jest, aby podać listę wszystkiego, co hotel ma do zaoferowania i wyświetlić duże, zachęcające zdjęcia obiektu, pokoi i udogodnień hotelowych, takich jak restauracja, siłownia i basen.

Pokaż pobliskie interesujące miejsca. Jeśli masz hotel przy plaży reklamuj łatwy dostęp do plaż, powinieneś mieć zdjęcia na swojej stronie internetowej pokazujące, że Twój hotel jest rzut okiem od wspaniałych plaż. Jeśli jesteś hotelem w centrum miasta, powinieneś dostarczyć mapy przedstawiające twój hotel w pobliżu zabytków, centrów kongresowych i innych atrakcji turystycznych.

Dostarczaj recenzje ze źródeł zewnętrznych. Odwiedzający stronę internetową chcą dowodu, że Twój hotel jest rzeczywiście najlepszy w okolicy. Publikowanie niezależnych recenzji z witryn takich jak TripAdvisor, Booking.com, nagrody otrzymane przez hotel itp. Zapewni Twojemu hotelowi natychmiastowy wzrost wiarygodności.

Zacznij z nami swoją przygodę

Otrzymaj bezpłatnie ofertę

    Otwórz rozmowę
    Cześć
    W czym możemy pomóc?