Zainwestuj w swoją przyszłość dzięki firmie SEO, która zapewnia organiczny ruch i potencjalnych klientów.

Rozwijaj swoją firmę, dzięki naszym usługom SEO w Szczecinie

W dzisiejszych czasach internauci oczekują natychmiastowej gratyfikacji przy wyszukiwaniu towarów lub usług w sieci. Wyobraź sobie, że Twoi docelowi odbiorcy szukają w Google informacji związanych z Twoją firmą. W wynikach wyszukiwania znajdują witryny wielu innych firm – Twoich konkurentów, którzy prawdopodobnie odpowiadają ich potrzebom. Jeśli treść Twojej witryny nie została zoptymalizowana pod kątem czynników rankingowych Google, potencjalni klienci nie znajdą Twojej firmy w internecie.

W dzisiejszym świecie jest mało prawdopodobne, aby ludzie przeszli dalej niż pierwsza strona wyników wyszukiwania. Dlatego jeśli nie jesteś na pierwszej stronie, Twój biznes jest praktycznie niewidoczny. Jako najlepsza firma SEO w Szczecinie rozumiemy, że może to stanowić problem i oferujemy skuteczne rozwiązania SEO dla firm, które chcą wygrywać. Jeśli Twoja witryna nie spełnia założonych celów biznesowych, może nadszedł czas, aby przyjrzeć się naszym sprawdzonym strategiom SEO i nawiązać współpracę ze szczecińską agencją SEO, taką jak Icon Media

Jakie są zalety SEO?

Usługi SEO są korzystne dla każdej firmy, niezależnie od jej wielkości i niszy.

Nowe firmy, które właśnie uruchomiły nową witrynę internetową, mogą skorzystać na SEO, koncentrując się na tworzeniu wysokiej jakości treści informacyjnych na tematy związane z ich niszą biznesową. Treści informacyjne, które przedstawiają rozwiązania typowych problemów, z jakimi mogą spotkać się ich docelowi odbiorcy, mogą przyciągnąć ruch organiczny do nowych witryn.

Firmy lokalne

Lokalne firmy, takie jak hydraulicy, księgowi, pośrednicy w obrocie nieruchomościami, jubilerzy czy dentyści, mogą korzystać z lokalnego SEO, aby zwiększyć swoją widoczność w wyszukiwarce Google Maps. Korzystając z lokalnego pozycjonowania, osoby wyszukujące będą widzieć swoją firmę na szczycie wyników wyszukiwania w Mapach – i uzyskać pozycję przed konkurencją w zakresie zapytań lokalnych.

Średnie firmy i przedsiębiorstwa na poziomie korporacyjnym

Średnie i duże firmy mogą skorzystać na połączeniu optymalizacji witryn pod kątem wyszukiwarek i marketingu treści w celu poprawy widoczności marki. Ustanowione strony internetowe otrzymują nową falę treści i mają na celu podniesienie rankingów istniejących słów kluczowych. Dzięki wysokiej jakości pozycjonowaniu właściciele firm mogą łatwiej śledzić ścieżkę sprzedaży: klienci mogą przejść od „świadomości” do „zainteresowania”, do „pożądania”, a następnie do ostatecznego działania lub „zakupu”, zwiększając w ten sposób generowanie potencjalnych klientów lub obroty.

Sklep internetowy

Obecnie jest świetny czas, aby rozwinąć biznes online i sprzedawać swoje produkty lub usługi w swojej witrynie. Usługi eCommerce SEO mogą zwiększyć ruch organiczny, a tym samym przynieść sprzedaż do firmy.

Lokalne SEO

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak przewyższyć konkurencję w wyszukiwaniu lokalnym? Jeśli chcesz zająć czołowe pozycje w Mapach Google i przyciągnąć nowych klientów do swojej lokalnej firmy, czas rozważyć Lokalną optymalizację wyszukiwarek (SEO). Zasadniczo każda firma może skorzystać z lokalnych usług SEO, o ile ma stałą lokalizację na mapie.

Każdego dnia coraz więcej użytkowników szuka firm w swoim najbliższym sąsiedztwie, ale niewiele firm traktuje lokalne SEO wystarczająco poważnie. Dobra lokalna obecność może pomóc zwiększyć widoczność Twojej marki, przyciągnąć nowych odwiedzających, a co najważniejsze – przekształcić ich w sprzedaż.

seo szczecin agencja

SEO eCommerce

SEO eCommerce to jedna z najskuteczniejszych strategii marketingowych, które możesz podjąć, aby poprawić sprzedaż w sklepie eCommerce. Zajmując wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania, więcej osób prawdopodobnie znajdzie Twój sklep i sprzedawane przez Ciebie produkty. Korzystając z naszych usług eCommerce SEO i doświadczonego zespołu, Twoja witryna wzrośnie do rangi pod kątem typowych zapytań używanych przez docelowych odbiorców.

Icon Media może pomóc w określeniu i skonfigurowaniu celu, optymalizacji witryny internetowej i przeprowadzeniu ukierunkowanej kampanii budowania linków, aby zwiększyć Twój autorytet w Google. Dzięki naszej taktyce bardziej wykwalifikowani potencjalni klienci będą klikać Twoje produkty, co z kolei zwiększy współczynnik konwersji i sprzedaż.

Nowa strona i SEO

Właśnie uruchomiłeś nową stronę internetową i możesz powitać rzesze nowych klientów. Ale jeśli nikt nie może go znaleźć, skąd będzie wiedział, co oferujesz? Optymalizacja witryn pod kątem wyszukiwarek (SEO) to jedna z najlepszych metod, dzięki której Twoja witryna zostanie odkryta przez grupę docelową. W rzeczywistości doskonała strategia SEO może być bardziej skuteczna dla sukcesu Twojej firmy niż najlepiej wyglądająca strona internetowa na świecie.

Pamiętaj jednak, że marketing w wyszukiwarkach nie jest sukcesem z dnia na dzień – i wymaga czasu i dużo ciężkiej pracy, aby zobaczyć wyniki. Ale niech Cię to nie zniechęca – wyniki na pewno będą tego warte.

SEO Szczecin nasz proces

Zanim zaczniemy walkę o pierwszą stronę, jako firma zajmująca się optymalizacją wyszukiwarek, musimy najpierw zrozumieć Twoje potrzeby, wymagania i oczekiwania. Aby właściwie uzyskać i uporządkować te dane, musimy przeanalizować Twoją branżę i poprosić Cię o wypełnienie naszego szczegółowego kwestionariusza, a następnie sesję strategiczną online. Bardzo ważne jest, abyśmy zebrali jak najwięcej informacji, ponieważ wpłyną one na resztę kampanii SEO

1. Audyt SEO

Nasz kompleksowy techniczny audyt strony internetowej i SEO tworzy szczegółowy raport o stanie Twojej witryny w tym momencie. Jest to pierwszy i najważniejszy krok, który podejmujemy w naszych usługach SEO w Szczecinie i odgrywa decydującą rolę w określaniu, na jakim poziomie znajduje się Twoja witryna z technicznego punktu widzenia i optymalizacji wyszukiwarek.

Na koniec tego etapu przedstawiamy pełny raport, który przedstawia wszystkie krytyczne problemy zidentyfikowane podczas audytu, a także pełną listę strategicznych rekomendacji, jak je rozwiązać.

2. Analiza konkurencji

Nie ma potrzeby odkrywania na nowo koła, a co więcej – popełniaj te same błędy, co inne firmy z Twojej branży. Co działa, a co nie, zostało już odkryte. Aby Twoja witryna znalazła się na pierwszej stronie Google, musimy zbadać Twoich liderów w branży. W Icon Media mocno wierzymy w inżynierię wsteczną – sztukę studiowania i uczenia się na podstawie tego, co robią odnoszący sukcesy konkurenci, rób te same rzeczy, a potem rób to lepiej! Powodem jest to, że musisz znać zarówno mocne, jak i słabe strony konkurencji i radzić sobie lepiej we wszystkich aspektach związanych z pozycjonowaniem, aby wyprzedzić ją.

Nasz zespół SEO przeprowadza szczegółowe porównanie między Tobą a bliskimi konkurentami. Pomaga nam to dostrzec obszary wymagające poprawy.

3. Badanie słów kluczowych

Badanie słów kluczowych jest jednym z najważniejszych procesów optymalizacji Twojej witryny. Nasi wewnętrzni eksperci ze Szczecina badają odpowiednie zapytania, aby określić słowa kluczowe, które będą najlepiej pasować do Twojej witryny. Ustalimy podstawowe, drugorzędne i semantyczne słowa kluczowe dla każdej strony w Twojej witrynie, które są najlepsze dla sprzedaży, marketingu i treści w witrynie.

Innym istotnym elementem procesu badania słów kluczowych jest badanie zamiaru wyszukiwania i analiza SERP w celu odkrycia najlepszych możliwości i trafności przy wyborze docelowych słów kluczowych.

4. Strategia początkowa

Gdy tylko zidentyfikujemy luki w pozycjonowaniu i możliwości, nasi eksperci ds. Usług SEO opracują niestandardowy plan projektu obejmujący od trzech do sześciu miesięcy, w zależności od naszej umowy. Obejmuje to cele kampanii, oczekiwane wyniki dla każdego kanału marketingowego i szacowany czas realizacji.

W ciągu pierwszego miesiąca nasza firma SEO ustali priorytety Twojej kampanii, aby uwzględnić najbardziej palące aspekty SEO. Ma to na celu zapewnienie, że nasze wysiłki w zakresie optymalizacji witryn pod kątem wyszukiwarek przynoszą natychmiastowe i ukierunkowane wyniki.

Szymon Flis

Twój osobisty doradca we wszystkich aspektach tworzenia stron internetowych. Chętnie udzielę bezpłatnych i niezobowiązujących porad.

+48 531 500 904 | biuro@icon.media.pl

Otwórz rozmowę
Cześć
W czym możemy pomóc?