Wsparcie przez cały rok

Projektowanie stron www

Nasz zespół programistów i projektantów przygotowuje niestandardowe rozwiązania dla Twojej marki. Z naszą pomocą wyróżnisz się na tle konkurencji, a Twoja firma będzie miała świetną stronę internetową o zoptymalizowanej użyteczności dla potencjalnych klientów.

pozycjonowanie stron

Tworzenie stron internetowych dostosowane do Twoich potrzeb

Tworzenie stron internetowych WordPress jest jedną z naszych najpopularniejszych usług, ponieważ WordPress jest jedną z najpopularniejszych platform do projektowania i tworzenia stron internetowych. Służy do zasilania prawie 26% całkowitej liczby stron internetowych na świecie, z ponad 50% udziałem w rynku systemu zarządzania treścią. Szybko staje się również bardzo popularnym  silnikiem eCommerce dzięki WooCommerce, swojemu rozwiązaniu eCommerce, które zasila nieco ponad 20% najlepszych 1 miliona sklepów eCommerce na całym świecie.

Wielcy programiści WordPress mogą tworzyć responsywne strony internetowe i blogi, które są kompatybilne z wieloma platformami. Mamy kilkuletnie doświadczenie na tej platformie i gorąco zachęcamy naszych klientów do korzystania z niej do tworzenia swoich stron internetowych.

Projektowanie stron internetowych WordPress

Prawie każda firma potrzebuje dziś strony internetowej, a jedną z najlepszych platform do jej budowy jest WordPress. Struktura jest przyjazna dla wyszukiwarek i pozwala nam na tworzenie świetnych, wielo-platformowych witryn biznesowych lub blogów w bardzo krótkim czasie. Jest to jedna z głównych zalet budowania witryny na tej platformie. Możesz szybko uruchomić swoją stronę internetową.

Jest także bardzo łatwy w utrzymaniu, dzięki czemu właściciel strony może obsługiwać ją zaraz  po przekazaniu. Jako programiści WordPress z zawodu jesteśmy świadomi najnowszych osiągnięć w branży i pracujemy nad optymalizacją Twojej witryny w jak największym stopniu.

Motywy WordPress

Gotowe motywy WordPress tworzą świetnie wyglądające strony internetowe, jednak jeśli chcesz zwiększyć skalę swojej działalności, możesz natknąć się na pewne problemy, dlatego wolimy projektować i rozwijać własne motywy dla każdego klienta, jest to nasz sposób zapewniający, że każdy z naszych klientów ma specjalnie przygotowaną i unikalną stronę internetową, która naprawdę odpowiada ich potrzebom i celom biznesowym. 

Dowiadujemy się o tych ważnych celach w odkrywaniu, które jest pierwszym krokiem do każdego nowego projektu internetowego

Tworzenie stron internetowych WordPress

Jak wspomniano wcześniej, WordPress jest platformą bardzo przyjazną dla wyszukiwarek. Strony internetowe oparte na tym frameworku są zaprojektowane tak, aby były przyjazne SEO (zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek) .

Kiedy dodajemy do frameworka, upewniamy się, że nasze kodowanie jest również przyjazne SEO. Jednym z najlepszych aspektów WordPress jest to, że każda aktualizacja dodana do witryny jest dodawana równomiernie.

Gwarantuje to, że struktura strony jest zachowana i systematyczna, co jest bardzo korzystne w odniesieniu do rankingu w wyszukiwarkach. Zobacz nasz post na WordPress SEO, aby uzyskać więcej.

Szkolenie WordPress

Tworzenie stron internetowych WordPress wymaga wiedzy technicznej i nie jest to coś, czego oczekujemy od naszych klientów i nie jest to konieczne. Aktualizacja strony internetowej i zarządzanie nią jest łatwą umiejętnością do nauczenia się, a przed przekazaniem oferujemy szkolenie WordPress wszystkim klientom, aby upewnić się, że są oni zadowoleni z „nieco technicznej” strony.

Uważamy, że większość właścicieli uzna to za wygodniejsze i bardziej opłacalne, jeśli nauczą się obsługiwać witrynę i rozwiązywać drobne problemy bez naszej pomocy. Nasi projektanci stron internetowych WordPress upewniają się, że w pełni rozumiesz, jak działa Twoja strona internetowa.

Szkolenie WordPress zwykle zajmuje mniej niż 30 minut, jednak oferujemy szczegółową dokumentację szkoleniową, aby klienci mogli przejrzeć ją później.

Zabezpieczenie strony WordPress

WordPress ze względu na swój charakter opensource jest doskonałym narzędziem biznesowym dla strony internetowej twojej firmy lub organizacji, jednak fakt, że jest on „open source” oznacza, że hakerzy mogą próbować uzyskać dostęp do strony w celu wysłania linków spamowych do innych stron lub do innych bardziej ekstremalne powody.

Z tego powodu automatycznie „utwardzamy” WordPressa, co skutecznie zabezpiecza go przed niechcianymi gośćmi, takimi jak hakerzy.

Każda budowana przez nas witryna jest w pełni chroniona, a 99,99% naszych dotychczas zbudowanych witryn jest całkowicie bezpiecznych, zalecamy korzystanie z Icon Media w celu uzyskania dalszych gwarancji. Naszym celem jest zabezpieczenie i WordPress i przestrzeganie najwyższych standardów zgodnie z oficjalnymi wytycznymi WordPress.

Projektowanie stron www

Skontaktuj się z nami już dziś

    Otwórz rozmowę
    Cześć
    W czym możemy pomóc?