Sklep Internetowa w PrestaShop

Czym jest PrestaShop?

PrestaShop to niezwykle bogate w funkcje, bezpłatne rozwiązanie e-commerce typu open source, którego można używać do prowadzenia sklepów w chmurze lub za pośrednictwem własnego hostingu. Jest obecnie używany przez 250 000 sklepów na całym świecie i jest dostępny w 65 różnych językach. Chociaż uruchomienie sklepu wymaga trochę pracy.

Obserwuj nas

zbieranie statystyk google
E-Commerce - Sklep Internetowy

Sklep Internetowe w PrestaShop

Model biznesowy PrestaShop opiera się na sprzedaży usług partnerom handlowym dla jego bazy klientów, w tym opcjonalnych dodatków i motywów. Wydaje się, że pozwala to zaoferować wyrafinowaną opcję handlu elektronicznego wszystkim zainteresowanym sprzedażą towarów cyfrowych lub fizycznych przez Internet.
PrestaShop jest dość łatwy w użyciu, zapewnia bardzo responsywny interfejs sklepu dla kupujących, oferuje kompleksowy zestaw funkcji i jest bezpłatny. Stwórz z nami swój sklep internetowy

Korzyści

Chmura lub Self-hosting: Możesz zarejestrować się w ciągu kilku minut, aby otrzymać bezpłatny sklep w chmurze PrestaShop lub możesz pobrać kod PHP open source i hostować go sam.
Szablony: Podobnie jak ThemeForest firmy Envato, PrestaShop sprzedaje różnorodne wysokiej jakości motywy, aby profesjonalnie dostosować sklep.
Konstruktor sklepu : Za pomocą pulpitu nawigacyjnego podobnego do WordPressa PrestaShop oferuje bogaty w funkcje interfejs budowy sklepu, w tym szczegółowe listy produktów, nawigację i wyszukiwanie.
Koszyk: PrestaShop integruje się z wieloma dostawcami płatności, głównymi przewoźnikami i przepisami podatkowymi.
Urządzenia mobilne : responsywne sklepy PrestaShop i systemy kasowe sprawiają, że jest niezwykle przydatny. Nawet wewnętrzne pulpity nawigacyjne reagują na zarządzanie w drodze.
eMarketing: PrestaShop zapewnia wbudowaną integrację SEO produktów i katalogów w celu optymalizacji miejsca wyszukiwania, a także oferuje wbudowane kupony, promocje, integrację z pocztą e-mail itp.
Międzynarodowy: PrestaShop zapewnia 65 tłumaczeń językowych dla Twojego sklepu, w tym elastyczne waluty i reguły wysyłki w zależności od lokalizacji. Pulpit administracyjny w chmurze jest dostępny w ośmiu językach: angielskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim, włoskim, portugalskim, polskim i holenderskim.
Integracje : PrestaShop oferuje różnorodne motywy i dodatki, wsparcie premium, jeśli jest potrzebne, oraz katalog partnerów agencji do wynajęcia. Jeśli potrzebujesz pomocy przy uruchamianiu sklepu, jest on dostępny.

Otwórz rozmowę
Cześć
W czym możemy pomóc?