Pozycjonowanie stron! Nasze wyniki mówią same za siebie

seo szczecin

IconSEO i projektowanie stron internetowych  to  wiodąca firma zajmująca się pozycjonowaniem stron,  która świadczy profesjonalne usługi SEO w Polsce.

Jako oficjalni partnerzy Google jesteśmy przekonani, że możemy pomóc Ci osiągnąć najwyższe pozycje w rankingach, ponieważ sami zajmujemy 1. miejsce w Google.ie.

„Firma SEO” „Agencja SEO” „Usługi SEO”

Większość tak zwanych  firm SEO,  które są niby w Polsce, a nie mają nawet siedziby w Polsce! Jest to poważny problem z zaufaniem między Firmą a jej klientami. Wyobraź sobie, że nie możesz spotkać się z konsultantem twarzą w twarz? Zamiast tego trzeba używać programu Skype, aby rozmawiać z nimi w innym kraju. Ta forma komunikacji na odległość nie jest najlepszym sposobem na rozpoczęcie kampanii online.

Zapewniamy najlepsze usługi SEO, na które zasługujesz, i zapewniamy najlepszych Polskich konsultantów, którzy znają i rozumieją rynek Polski. Nasza Polska firma  zajmująca się optymalizacją wyszukiwarek rozumie Twoje indywidualne wymagania biznesowe i jesteśmy zawsze dostępni przez e-mail lub telefon przez 6 dni w tygodniu. Nie bez powodu zostaliśmy uznani za jedną z najlepszych firm SEO w Polsce konsekwentnie każdego roku!

Nasi wysoko wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści w zakresie projektowania stron internetowych projektują na zamówienie i tworzą najlepszy typ responsywnych witryn przyjaznych dla urządzeń mobilnych, aby osiągnąć maksymalną widoczność w wyszukiwarkach, takich jak Google, Bing i Yahoo !. Dbamy o to, aby każdy projekt profesjonalnej strony internetowej był również przyjazny dla Search Engine Optimization.

Udostępniamy również listę usług SEO, takich jak:

Optymalizacja konwersji

Dzięki naszym profesjonalnym usługom optymalizacji konwersji Twoja witryna co najmniej podwoi liczbę konwersji na potencjalnych klientów, a także zwrot z inwestycji. Rozumiemy, że im lepsza jakość i sprawniejsza witryna będzie miała pozytywny wpływ na wzrost współczynników konwersji. Wdrażając podstawowe strategie optymalizacji stron, możemy zagwarantować zwiększenie współczynników konwersji i zmaksymalizować sprzedaż online. Posiadając doświadczenie i wiedzę w zakresie zrozumienia zachowań użytkowników, nasi wykwalifikowani eksperci mogą skutecznie wdrożyć strategię konwersji, aby przekuć większy ruch na sprzedaż.

Audyt linków

Zapewniona zostanie usługa pełnego audytu linków, która oceni wszystkie Twoje linki wsteczne i znajdzie podejrzane i toksyczne linki, które szkodzą wydajności Twoich witryn. Następnie możemy podjąć skuteczne działania w celu ulepszenia linków zwrotnych Twojej witryny. Nasza firma SEO ma udokumentowane doświadczenie we wdrażaniu skutecznych strategii zarządzania ryzykiem linków dla naszych klientów. Korzystając z najlepszych narzędzi do audytu linków i zatrudniając najlepszych polskich ekspertów ds. Linków zwrotnych, możemy przeprowadzić dogłębny proces audytu i identyfikacji linków.

Usuwanie toksycznego łącza

W ramach naszych usług SEO oferujemy również usługę usuwania toksycznych linków, aby pozbyć się wszelkich złych linków, które szkodzą wydajności SEO witryn. Następnie możemy wygenerować żądanie Google zrzeczenia się, ręcznie prosząc o usunięcie wszelkich linków z naszych list, z którymi się zrzekamy. Oprócz tego stworzymy naturalne linki zwrotne o wysokiej TF, aby osłabić wszelkie toksyczne linki, które nie zostały jeszcze usunięte.

Remarketing GoogleADS

Remarketing GoogleADS to skuteczne narzędzie w każdej internetowej kampanii marketingowej. Nasz zespół profesjonalnych konsultantów SEO wdroży i będzie zarządzał Twoją kampanią remarketingową za pośrednictwem platformy Google ADS. Remarketing umożliwia Twojej witrynie wyświetlanie widocznych reklam docelowym użytkownikom w całej sieci. Jeśli chodzi o promowanie marki w Internecie, jest to jeden z najbardziej opłacalnych sposobów na zrobienie tego.

Zarządzanie płatnościami za kliknięcie w Google ADS

Zarządzanie płatnością za kliknięcie w Google AdWords to najszybszy sposób na zwiększenie ruchu w Twojej witrynie. Jesteśmy oficjalnymi  partnerami Google  i wykwalifikowanymi specjalistami AdWords i jesteśmy dumni z zarządzania skutecznymi kampaniami PPC, które obniżają koszt kliknięcia i generują większe przychody dla Twojej firmy online. Rozumiejąc grupę docelową, możemy stworzyć przyciągające wzrok strony docelowe, które będą znacznie lepiej konwertować. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać BEZPŁATNY audyt Pay Per Click!

Łatwy do oceny projekt strony internetowej

Nasz zespół projektantów stron internetowych może tworzyć łatwe do uszeregowania projekty witryn internetowych (witryny przyjazne dla wyszukiwarek) dla biznesu internetowego. Może to być wszystko, od przebudowy strony internetowej po nową kompilację. Czasami zalecamy przebudowę stron internetowych, aby jeszcze bardziej zwiększyć nasz postęp w SEO. W szybko rozwijającej się sieci przebudowa witryny jest zawsze bardzo pomocna w dostosowywaniu się do nowych zmian algorytmów. Nasze przyjazne dla SEO projekty witryn internetowych mają lepsze wyniki i zapewniają lepszą konwersję

Natural Link Building (SEO poza witryną)

Przyjazne dla Pand / Penguin naturalne budowanie linków (SEO poza witryną) jest teraz ważniejsze niż kiedykolwiek ze względu na najnowsze aktualizacje algorytmów w Google. Jeśli szukasz pozytywnych, trwałych wyników, które są odporne na przyszłe kary, najlepszym podejściem jest zawsze budowanie naturalnych linków. Dzięki naszym sprawdzonym metodom budowania linków wielokrotnie dostarczaliśmy naszym klientom bezkonkurencyjne wyniki. Naszym głównym celem nie jest ilość, ale jakość tworzonych linków. Odsuwając się od taktyk czarnego kapelusza i niewiarygodnych witryn, możemy zagwarantować osiągnięcie trwałych wyników. Icon Media wykorzystuje tylko najlepsze techniki i strategie White Hat SEO, aby osiągnąć Twoje cele!

Usługi SEO w Szczecinie

 • Zaimplementuj skuteczne badanie słów kluczowych
 • Przeanalizuj swoich konkurentów
 • Przepływająca meta bez skryptów, powtórzona meta meta i puste metadane skryptu
 • W razie potrzeby zmień rozmiar obrazów
 • Zwiększ prędkość ładowania strony
 • Sformatuj odpowiednie nagłówki stron (nagłówki H1, H2 i H3)
 • Przeskanuj witrynę, by znaleźć niedziałające linki i napraw je
 • Skanuj w poszukiwaniu błędów serwera
 • Wypełnij alternatywne znaczniki obrazu i obrazy znaczników GEO
 • Zidentyfikuj i ponownie skopiuj powielone treści
 • Porada dotycząca dodawania większej ilości treści
 • W razie potrzeby zwiększ lub zmniejsz gęstość słów kluczowych (sprawdzanie spamu)
 • Wdrażanie ikon linków społecznościowych
 • Posty na blogu (możemy również napisać blogi jako usługę dodatkową)
 • Linki wewnętrzne i linki wychodzące
 • Przyjazne dla SEO zmiany adresu URL
 • Zapewnienie, że Twoja witryna jest przyjazna dla urządzeń mobilnych i responsywna

Marketing treści

Marketing treści to nowoczesna forma marketingu cyfrowego która stała się bardzo ważną częścią skutecznej strategii optymalizacji pod kątem wyszukiwarek w ostatnim czasie. Stało się to jeszcze bardziej widoczne od czasu aktualizacji Google Fred w 2017 roku. Ta duża aktualizacja nowoczesnego algorytmu negatywnie wpływa na witryny zawierające treści o niskiej wartości. Z drugiej strony Fred wynagrodzi Twoją witrynę za posiadanie wielu wartościowych i unikalnych treści. Niektóre badania wykazały, że w niektórych witrynach o niskiej jakości z treścią ruch spadł nawet o 90%. Inne obszary, na które ma wpływ, to obfitość reklam, treści o niskiej jakości, nieprzystosowanie do urządzeń mobilnych, zduplikowane sformułowania i zwodnicze reklamy, które nakłaniają ludzi do ich kliknięcia. Będziesz wiedział, że wpłynęło to na twoją witrynę, jeśli zauważysz drastyczny spadek rankingów od połowy marca 2017 r.

Icon Media jest jedną z niewielu firm zajmujących się marketingiem cyfrowym w Polsce, która ma własnych ekspertów w dziedzinie marketingu treści SEO. Rozumiemy, że naturalne budowanie linków stanowi uzupełnienie wysokiej jakości tekstu. Nasz zespół profesjonalnych scenarzystów może zwiększyć zawartość strony, tworzyć pouczające posty na blogu i tworzyć treści wideo związane z Twoimi produktami i usługami. Włączając to do naszej strategii SEO, możemy osiągnąć niesamowite rezultaty dla naszych klientów!

Czym więc jest content marketing?

Mówiąc najprościej, content marketing to tworzenie wartościowych i udostępnianych treści, takich jak interesujące, czytelne sformułowania, wysokiej jakości posty na blogu i treści wideo. Dzięki temu możemy zwiększyć świadomość marki Twojej firmy, przyciągnąć więcej odwiedzających na Twoje strony, zwiększyć konwersje i sprzedaż. Jeśli na swojej stronie lub w poście na blogu masz wysokiej jakości sformułowania i informacje, powinny one zajmować wyższą pozycję w Google. Dzięki temu Twoje strony będą bardziej atrakcyjne dla innych witryn internetowych, do których będą się odnosić, a tym samym poprawi ranking w drugi sposób.

Dlaczego jest to takie ważne w przypadku kampanii optymalizacji witryn pod kątem wyszukiwarek?

Marketing treści stał się obecnie kluczowym aspektem każdej skutecznej kampanii SEO. Boty Google czytają tekst strony, indeksują go, a następnie odpowiednio oceniają. Jeśli zostanie to zrobione poprawnie, Twoje strony internetowe staną się bardziej widoczne w wyszukiwarkach. Odpowiadając na pytania ludzi związane z Twoimi produktami lub usługami, uzyskasz rankingi dla słów kluczowych z długiego ogona i zwiększysz trafność witryny dla wyszukiwarek. W ten sposób poszerzasz swoich klientów i potencjał nabywców, tym samym efektywniej rozwijając swój biznes online.

Szymon Flis

Twój osobisty doradca we wszystkich aspektach tworzenia stron internetowych. Chętnie udzielę bezpłatnych i niezobowiązujących porad.

+48 531 500 904 | biuro@icon.media.pl

Najbardziej efektywne taktyki marketingu cyfrowego w ankiecie:

 • Tworzenie odpowiednich treści: 57%
 • Badanie słów kluczowych: 49%
 • Integracja mediów społecznościowych: 39%
 • Linkowanie zewnętrzne i wewnętrzne: 36%
 • Projekty przyjazne dla urządzeń mobilnych / responsywne: 34%
 • Tagi i opisy tytułów meta: 26%
 • Szybkość ładowania strony: 24%
marketing szczecin

Agencja SEO w Szczecinie

Nasza wielokrotnie nagradzana agencja SEO oferuje opłacalne usługi optymalizacji wyszukiwarek w witrynie i poza nią. „Twoja witryna nie pojawia się w Google podczas wyszukiwania?”

Cóż, nie martw się, posortujemy Twoją kampanię marketingu cyfrowego i zapewnimy Ci wgląd w wyszukiwania względne związane z Twoją firmą. Możesz uzyskać profesjonalne pozycjonowanie w Szczecinie , które zagwarantuje uzyskanie najważniejszych wyników wyszukiwania na pierwszej stronie, o których zawsze marzyłeś. Z nami zawsze otrzymujesz gwarantowane rezultaty naszych usług!

reklamy google szczecin

Możesz mieć najlepiej wyglądającą witrynę w Internecie, możesz zaoferować najlepszy produkt w cenie, której nikt nie może pokonać, ale jeśli nie jest prawidłowo wymieniony w najpopularniejszych wyszukiwarkach, nie uzyskasz ruchu i sprzedaży, które sprawi, że odniesiesz sukces.

Obecnie na świecie jest więcej stron internetowych niż ludzi. Jeśli więc nie korzystasz z usług profesjonalnej firmy zajmującej się optymalizacją witryn pod kątem wyszukiwarek, Twoja witryna nie pojawi się w rankingach wyszukiwarek.

Szymon Flis

Twój osobisty doradca we wszystkich aspektach tworzenia stron internetowych. Chętnie udzielę bezpłatnych i niezobowiązujących porad.

+48 531 500 904 | biuro@icon.media.pl

Otwórz rozmowę
Cześć
W czym możemy pomóc?