Strony Internetowe

Potrzebujesz własnej strony internetowej? Z przyjemnością ją stworzymy dla Ciebie

stwórz z nami swoją stronę

Potrzebujesz własnej strony internetowej? Z przyjemnością stworzymy je dla Ciebie!

Potrzebujesz własnej strony internetowej? Z przyjemnością ją stworzymy dla Ciebie Posiadanie własnej strony internetowej ma wiele zalet dla przedsiębiorców i osób samozatrudnionych. Dzięki temu możesz zaprezentować siebie i swój biznes online. Czy jako rzemieślnik, operator własnego sklepu internetowego czy właściciel restauracji. Twoja własna strona internetowa oferuje niezliczone możliwości zaprezentowania się online.

Powody do stworzenia własnej strony

Zastanawiasz się, dlaczego warto mieć własną stronę internetową? Powiemy Ci, dlaczego!

  • Wyszukiwanie online to standard – znajduj nowych klientów

Kto tego nie wie? Jeśli masz pytanie lub szukasz czegoś, większość ludzi chwyta smartfony i szuka rozwiązania w Internecie. Poszukiwany temat nie ma znaczenia. Coraz rzadsze staje się wyszukiwanie numerów telefonów w książce telefonicznej. Zamiast tego wyszukuje w Internecie. Z tego powodu warto również skorzystać z tej przewagi i przedstawić swoją firmę w Internecie, aby można było ją znaleźć.

  • Twoja strona internetowa jako wizytówka – pokaż referencje

Kiedyś wizytówki były dystrybuowane, obecnie ludzie dużo częściej szukają w internecie. Zakres informacji odgrywa tutaj decydującą rolę. Informacje o Twojej firmie i kompetencjach mogą być prezentowane bardzo obszernie na Twojej własnej stronie internetowej.

  • Aktualność informacji

Możesz łatwo zmienić informacje we własnej witrynie, jeśli są jakieś wiadomości. Ponadto zawsze możesz przekazać zainteresowanym najnowsze wiadomości.

  • Międzynarodowa prezentacja przez całą dobę

Możesz także przez całą dobę zwracać się do międzynarodowych klientów na stronie internetowej.

  • Nie masz pojęcia o technologii? Nie ma problemu!

Powiemy Ci, w poniższym poście na blogu!

Czy uważasz, że posiadanie własnej witryny internetowej ma sens i czy chciałbyś mieć własną stronę internetową?

Czego potrzebujesz do własnej strony internetowej?

Przede wszystkim powinieneś zastanowić się, pod jaką domeną Twoja witryna powinna być dostępna. Sprawdź, czy żądana domena jest nadal dostępna. 

Teraz potrzebujesz własnego pakietu hostingowego z miejscem na dane. W tym pakiecie możesz zainstalować system zarządzania treścią do zarządzania danymi. Alternatywnie możesz na przykład skorzystać z narzędzia do tworzenia witryn internetowych, aby zaprezentować się online. 

Stworzymy dla Ciebie własną stronę internetową!

Stworzymy Twoją stronę internetową zgodnie z Twoimi życzeniami . Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nie musisz zajmować się tematami, takimi jak taryfy hostingowe , systemy zarządzania treścią . Chętnie to dla Ciebie zrobimy!

Od czego zaczniemy?

  • Porada

Telefonicznie wyjaśnimy z Tobą Twoje życzenia i wymagania dotyczące własnej strony internetowej, a tym samym ustalimy dla Ciebie optymalną taryfę. Towarzyszymy Ci przez cały proces.

  • Projekt strony głównej

Zaprojektujemy Twoją stronę zgodnie z Twoimi osobistymi życzeniami. Jak tylko znajdziesz odpowiednią taryfę, wyjaśnimy z Tobą projekt, strukturę i zawartość Twojej witryny. Nasi projektanci stron internetowych tworzą wstępną propozycję i przedstawiają ją Tobie. Jak tylko spodoba Ci się projekt, dokończymy Twoją stronę i zaktualizujemy zawartość.

  • ukończenie

Twoja witryna jest już gotowa do pracy. Przed publikacją testujemy z Tobą całą witrynę, aby upewnić się, że wszystko działa w sposób zadowalający.

Jak widać, nie musisz nic wiedzieć o technologii dla własnej witryny. Nawet jeśli po prostu nie masz czasu na stworzenie własnej strony internetowej, możesz z nami cieszyć się własną witryną.

Kiedy nasi projektanci stron internetowych tworzą Twoją witrynę, jest dla nas szczególnie ważne, aby była wyjątkowa. Chcemy Cię przekonać dobrym projektem. Ale ponieważ to nie wystarczy, dbamy o to, aby Twoja witryna była zawsze aktualna i zawierała najnowsze technologie.

Nie trzeba dodawać, że witryna jest zoptymalizowana pod kątem telefonów komórkowych i tabletów.

Szymon Flis

Twój osobisty doradca we wszystkich aspektach tworzenia stron internetowych. Chętnie udzielę bezpłatnych i niezobowiązujących porad.

+48 531 500 904 | biuro@icon.media.pl

Otwórz rozmowę
Cześć
W czym możemy pomóc?