Utrzymanie i wsparcie dla WordPress! strony internetowe

Jako agencja zajmująca się projektowaniem stron internetowych specjalizujemy się w tworzeniu, utrzymywaniu i wsparciu WordPressoparte na witrynach internetowych . Oprócz szkolenia z obsługi serwisu oferujemy również stałą konserwację Twojej strony internetowej. 

Projekt, oprogramowanie, różne funkcje i skrypty wymagają odpowiedniej wiedzy. Dlatego też o to dbamy. Oczywiście tylko jeśli chcesz. W tym celu oferujemy odpowiednią umowę opieki.

opieka nad stroną wordpress

Z nami Twoja strona internetowa będzie bezpieczna i aktualna

Marketing Internetowy Szczecin, przez lata współpracujemy z wieloma firmami, organizacjami charytatywnymi w różnych sektorach biznesowych. Zapewniamy szeroki zakres naszych usług projektowania stron www oraz ich rozwoju. Posiadamy fachową wiedzę i zespół ekspertów. Atrakcyjny i profesjonalny projekt strony internetowej jest kluczem do przyciągnięcia klientów i utrzymania klientów. Klient w ciągu 3 sekund zdecyduje czy mu się podoba Twoja strona czy będzie szukał dalej. Udana i dobrze zaprojektowana strona internetowa jest niezbędnym narzędziem marketingu biznesowego i osiągnie twoje cele tylko wtedy, gdy zostanie zaprojektowana i zaprogramowana w wysokim standardzie. Icon Media, agencja zajmująca się projektowaniem stron internetowych w Szczecinie, rozumie, jak ważna jest twoja strona internetowa i swoje wieloletnie doświadczenie w tworzeniu stron przełoży na większy przychód dla Twojej firmy.

CMS WordPress! jest stale rozwijany i utrzymywany. Z każdą aktualizacją wprowadzane są nie tylko nowe funkcje, ale także luki w zabezpieczeniach w WordPress. Dlatego terminowa instalacja WordPress Aktualizacje jest bardzo ważne. 

Każda nowo dostępna aktualizacja jest wcześniej przez nas testowana i sprawdzana pod kątem problemów ze zgodnością. Aktualizacje są importowane do Twojej witryny dopiero po tym sprawdzeniu . Nawet tego nie zauważasz. Sprawdzanie odbywa się natychmiast po publikacji, a następnie jest przez nas niezwłocznie importowane.

Aktualizacje dla WordPress

 Gdy tylko aktualizacja będzie gotowa do zainstalowania i będziemy mieć ważną licencję (na płatne rozszerzenia), zostanie ona natychmiast zaimportowana do systemu.

Przed aktualizacją rozszerzenia należy również sprawdzić pod kątem błędów lub problemów ze zgodnością. Jeśli rozszerzenie nie spełnia już naszych standardów bezpieczeństwa lub alternatywa działa lepiej, wymienimy ją.

Regularne tworzenie kopii zapasowych

Na początku naszego wsparcia instalujemy odpowiedni system tworzenia kopii zapasowych, który następnie automatycznie tworzy kopię zapasową całego WordPressa

Zmiany w projekcie lub szablonie

Ogólnie rzecz biorąc, umowa wsparcia obejmuje również dostosowania projektu strony internetowej. Mniejsze korekty są już zawarte w umowie o opiekę. W przypadku większych zmian otrzymasz od nas odpowiednią ofertę

Na życzenie możemy również stworzyć dla Ciebie zupełnie nowy szablon. Za to pobieramy jednorazową opłatę w wysokości 999,00 ZŁ. 

Otwórz rozmowę
Cześć
W czym możemy pomóc?