mem4 1
Kim jesteśmy

Nasza misja
To twój sukces

 Icon Media to agencja interaktywna oparta na wartościach, której celem jest wzmacnianie pozycji naszych klientów.

Pomagamy ambitnym firmom, takim jak Twoja, generować większe zyski, budując świadomość, zwiększając ruch w sieci, docierając do klientów i zwiększając ogólną sprzedaż. Zadzwoń do nas.

Pracujemy z myślą o maksymalnej satysfakcji klienta. Nasze usługi są dostosowane do wymagań klienta. Jesteśmy znanym liderem w naszej niszy.

Staramy się budować technologię, która napędza biznes naszych klientów w perspektywie długoterminowej. Wierzymy, że problem naszego klienta jest nasz i zapewniamy najwyższy poziom uczciwości w naszej pracy. Naszym głównym celem jest dostarczanie klientom innowacyjnych, ukierunkowanych na branżę rozwiązań.

Twoja agencja projektowania stron internetowych ze Szczecina

Wszystkie realizowane przez nas projekty mają różnorodne funkcje. Niektóre z nich można zobaczyć od razu, a inne działają w tajemnicy. Wszystkie strony internetowe są tworzone w ścisłej konsultacji zgodnie z wymaganiami i Państwa życzeniami. W naszej agencji projektowania stron internetowych w Szczecinie.

 • Responsywne projektowanie stron internetowych. Twoja witryna zostanie zoptymalizowana dla wszystkich urządzeń mobilnych
 • Projekt strony internetowej jest traktowany i zarządzany oddzielnie od treści.
 • Zautomatyzowane procesy. Formularze, komentarze lub strony społeczności same sobą zarządzają i kontrolują.
 • Możesz także samodzielnie zarządzać tekstami i obrazami 
 • Wszystkie ważne ustawienia wyszukiwarek są konfigurowane na samym początku
 • Skrypty, oprogramowanie i ustawienia serwera są przez nas stale aktualizowane i monitorowane.
 • Zapewniamy prawnie bezpieczne teksty w nadruku, a także zwracamy uwagę na prawidłowe wskazanie źródeł

Strony internetowe na uczciwych warunkach

Każda oferta stworzenia nowej strony internetowej jest przez nas tworzona indywidualnie. Szczegółowo wymieniamy wszystkie prace, treści i funkcje. Kalkulacja jest obliczana na podstawie stawki godzinowej. Bazujemy na naszym doświadczeniu z projektów, które zostały już zrealizowane.

W ten sposób otrzymasz ofertę po ustalonej cenie. Każdy projekt różni się od innych zakresem i wyposażeniem. Dlatego nie tworzymy stron internetowych za zryczałtowaną opłatą. Ma to tę zaletę, że jako klient masz pewność planowania i dokładnie wiesz, ile będzie kosztować nowa strona internetowa. Z reguły przestrzegane są obliczone godziny.

W ten sposób każdy projekt może być dla nas lepiej zaplanowany i realizowany w luźny sposób.

Dlaczego masz wybrać właśnie naszą agencję?

 • Nasz projekt strony internetowej zapewnia prawdziwą wartość dodaną.
 • Chcemy pracować z Tobą długoterminowo.
 • Mamy bardzo wysokie standardy jakości.
 • Cały zespół jest do Twojej dyspozycji
 • Mamy doświadczenie z ponad 100 projektów internetowych.
 • W osobistej rozmowie doradzimy Ci w zakresie możliwości i projektowania stron internetowych.
 • Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, Twoja domena zostanie zarejestrowana, a serwer skonfigurowany.

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek

Każda tworzona przez nas nowa strona internetowa jest od samego początku zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek. Znanych jest około 220 zasad dotyczących treści i projektu technicznego stron internetowych. Zasady te są również stosowane podczas tworzenia strony internetowej. 

Oczywiście optymalizacja nowych stron internetowych pod kątem wyszukiwarek jest zawsze procesem ciągłym. Jednak później łatwiej jest zoptymalizować ranking strony, jeśli strona była na początku dobrze przygotowana.

Dlatego dbamy o to, aby w miarę możliwości wszystkie zasady, które ustanawia Google, były przestrzegane podczas realizacji projektu.

Możemy również wspierać Cię w całym procesie SEO

Serwer i hosting

Nawet jeśli nie oferujemy własnego hostingu dla Twojej witryny, nasza usługa obejmuje pomoc w konfiguracji hostingu i serwera. Sprawdzamy ustawienia i dostosowujemy je w razie potrzeby. Aby Twoja witryna ładowała się szybko i działała stabilnie, Twój pakiet hostingowy musi spełniać kilka wymagań:

 • Wersja PHP: 7.3.0
 • OPcache
 • Pamięć SSD
 • Wersja MySQL od: 5.7.21

Na życzenie możemy również zająć się rejestracją nowych domen oraz relokacją serwera. Skonfigurujemy również dla Ciebie szyfrowanie SSL.

Jeśli Twój hosting nie jest wystarczający lub nadal brakuje Ci odpowiedniej taryfy, z przyjemnością doradzimy Ci w wyborze odpowiedniego dostawcy.

Najnowsza technologia projektowania stron

Zawsze pracujemy z najnowszymi standardami sieciowymi. Korzystamy z systemów zarządzania treścią, a także tworzymy rozszerzenia i oprogramowania systemowe dla CMS.

Wszystkie strony internetowe są zasadniczo wdrażane w responsywnym projektowaniu stron internetowych . Projekt testujemy na wszystkich urządzeniach i we wszystkich popularnych przeglądarkach w ich najnowszej wersji.

Nie podążamy ślepo za każdym nowym trendem, ale śledzimy najnowsze osiągnięcia w dziedzinie CMS, programowania internetowego i bezpieczeństwa w Internecie.

 

 
hosting www

Projektowanie stron internetowych i bezpieczeństwo w sieci

Spędzamy dużo czasu na zabezpieczaniu witryn internetowych naszych klientów przed atakami hakerów. Myli się każdy, kto uważa, że ​​jego własna witryna nie byłaby interesująca dla hakerów.

W większości przypadków hakerzy nie robią nic, aby włamać się do strony. Jeśli napotkają opór lub jeśli dotarcie tam zajmie im zbyt dużo czasu, większość z nich się poddaje. Ale musi być jasne, że nie ma czegoś takiego jak 100% ochrona. Jeśli spędzisz wystarczająco dużo czasu, zawsze znajdziesz lukę w zabezpieczeniach!

Z tych powodów mamy całą gamę środków ochrony przed atakami. Zawsze aktualizujemy system, aby wyeliminować potencjalne luki w zabezpieczeniach.

Do każdego projektu używamy własnego firewalla, który chroni przed różnymi scenariuszami i jest wyposażony w następujące funkcje:

 • Skanuje wszystkie pliki w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania
 • Monitoruje każdą zmianę we wszystkich plikach
 • Strefa administratora jest również zabezpieczona hasłem
 • Blokuje wszelkie manipulacje na kontach użytkowników
 • Automatyczne blokowanie adresu IP w przypadku podejrzanego zachowania odwiedzającego
 • Chronione przez filtry SQL, XSS i LFI
 • i wiele innych funkcji, które chronią nasze projekty
Otwórz rozmowę
Cześć
W czym możemy pomóc?