Strona internetowa zbudowana na JOOMLA

Co to jest Joomla?

Joomla to system zarządzania treścią typu open source (CMS). Pomaga budować potężne dynamiczne strony internetowe i aplikacje. Ma intuicyjny interfejs, który pomaga w pełni wykorzystać jego funkcje i funkcje.

zbieranie statystyk google
portal internetowy joomla

Zbuduj stronę na Joomla

Joomla zyskała ogromną popularność w ciągu ostatniej dekady i z powodzeniem przekształciła się w jeden z najczęściej używanych systemów zarządzania treścią na całym świecie. Od momentu powstania w 2005 r. Z powodzeniem zdobyła rzesze fanów i na pewno ma ponad 99 milionów pobrań do tej pory. Joomla jest napisany w PHP i używa bazy danych MySQL do przechowywania danych przy użyciu technik programowania obiektowego. Można go skonfigurować za pomocą instalacji jednym kliknięciem za pośrednictwem panelu sterowania hostingu. W sieci istnieją setki artykułów, które pomogą Ci zainstalować Joomla . Korzysta z architektury projektowania Model-View-Controller (MVC). Zgodnie ze wzorcem MVC, gdy Joomla przetwarza żądanie, najpierw analizuje adres URL, aby ocenić, który składnik przetworzy żądanie. Model zawiera dane używane przez komponent. Model odpowiada również za aktualizację bazy danych, kiedy i gdzie jest to wymagane. Widok odpowiada za tworzenie wyniku. Może skontaktować się z modelem, aby uzyskać potrzebne informacje. Po wygenerowaniu danych wyjściowych komponent zwraca kontrolę do frameworka Joomla, który następnie wykonuje szablon.

Funkcje Joomla

Wielojęzyczny: Wielojęzyczność służy każdemu celowi. Oczywiście dla tych, którzy nie rozumieją angielskiego, jest to cecha, z której można się cieszyć. Tak! Joomla jest wielojęzyczna. Obsługuje 75 języków . Ogromna lista muszę powiedzieć.
Responsywność: Posiadanie responsywnej strony internetowej jest obecnie normą. Ponieważ co druga osoba surfuje po Internecie przez smartfon. Dlatego konieczne jest posiadanie strony internetowej, która doskonale działa na każdym urządzeniu dowolnego rozmiaru. A Joomla zapewnia całkowicie responsywną stronę internetową. Tak więc nigdy nie tracisz potencjalnego użytkownika witryny.
Łatwy w użyciu: Joomla jest open source i całkowicie darmowy. Ale darmowy nie oznacza, że ​​brakuje mu funkcji. W rzeczywistości całkowicie przyjazny interfejs zadziwi cię funkcją WYSIWYG, która daje dokładnie takie same wyniki. Innym czynnikiem, który sprawia, że ​​czujesz się dobrze, są częste aktualizacje. Joomla wprowadza nowe aktualizacje w postaci nowych funkcji i funkcji. Z każdą nową aktualizacją praca staje się łatwiejsza.
Bezpieczeństwo: Bezpieczeństwo jest istotnym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę podczas tworzenia strony internetowej. Joomla zapewnia uwierzytelnianie dwuskładnikowe, aby uniknąć ryzyka włamania. Aby Twoja witryna nie została zaatakowana przez hakerów, ale w przypadku pozostawienia bardzo częstej nazwy użytkownika i hasła, gdy ktoś wejdzie, możesz łatwo przywrócić zaatakowaną witrynę Joomla .

Otwórz rozmowę
Cześć
W czym możemy pomóc?