Strony Internetowe

Ile kosztuje strona internetowa?

ile kosztuje strona internetowa

Ile kosztuje strona internetowa?

Jednym z najczęstszych pytań jakie słyszymy to ile kosztuje strona internetowa? Jesteśmy tutaj, aby odpowiedzieć Ci na to pytanie. 

Po 10 latach tworzenia stron internetowych, możemy coś powiedzieć Ci na ten temat. 

1. Jeżeli skorzystasz z narzędzi do tworzenia strony internetowej – gotowe szablony itp. Jest to koszt około 50 zł – 300 zł/miesięcznie.

2. Agencja taka jak nasza, która tworzy strony internetowe na silnikach Open Source. Jest to koszt od 1000 zł do nawet       30 000 zł.

3. Projektant stron internetowych może za taką pracę wziąć od 20 000 zł do nawet 100 000 zł. 

Należy pamiętać, że ceny podane są szacunkowe – ceny mogą się różnić w zależności od wielkości projektu.

Jednak zwykle okazuje się, że twórcy stron internetowych na platformach Open Source są najtańszym i najszybszym sposobem na zbudowanie strony internetowej. Tworząc stronę internetową na WordPress, możemy dostać nowoczesną, profesjonalną witrynę – dużo tańsza opcja niż zatrudnianie profesjonalnego projektanta stron www. Zatrudnienie projektanta do stworzenia strony internetowej zdecydowanie jest najdroższą opcją. 

Korzystanie z narzędzi do tworzenia witryn typu WordPress, Joomla itp. Jest najtańsze i najlepsze, masz łatwy system do zarządzania treścią, w każdej chwili możesz edytować opisy, zdjęcia. Jest mnóstwo darmowych wtyczek, które pomogą Ci w prowadzeniu strony internetowej. Niezależnie od tego, czy chcesz uruchomić zupełnie nową witrynę, czy przeprojektować istniejącą witrynę, Twoja firma musi wziąć pod uwagę pewne koszty projektowania i tworzenia stron internetowych . Koszty te są często jednorazowymi wydatkami, co oznacza, że uruchomienie strony internetowej kosztuje więcej niż jej utrzymanie.

Ile kosztuje strona na WIX?

Kreator stron internetowych innych firm, taki jak Wix lub Squarespace, nadal wymaga doświadczenia w projektowaniu stron internetowych. Chociaż platformy te mogą pomóc Twojemu zespołowi w stworzeniu atrakcyjnej strony internetowej, nie zapewniają witryny przyjaznej dla użytkownika, co ma kluczowe znaczenie, jeśli chcesz, aby ludzie kupili Twój produkt lub skontaktowali się z Twoją firmą. – Ceny  od 100 zł/miesięcznie wzwyż.

Na dzisiejszym rynku online kluczowe znaczenie dla firm mają inwestycje w marketing cyfrowy . Ten sektor marketingowy składa się ze strategii online, które poprawiają widoczność Twojej witryny, co skutkuje większą liczbą wizyt na stronie, konwersjami i przychodami. Nawet jeśli Twoja firma nie działa w trybie internetowym, możesz używać swojej witryny do generowania wizyt w sklepie stacjonarnym. Dlaczego? Dzisiejsze firmy i konsumenci korzystają z wyszukiwarek, takich jak Google, a także mediów społecznościowych i poczty e-mail, aby odkrywać nowe produkty, marki i miejsca, w których mogą wydawać swoje pieniądze. W porównaniu z kosztami projektowania stron internetowych i utrzymania witryny masz ogromną elastyczność w zakresie kosztów marketingu witryny. Twoja firma może inwestować w usługi, które oferują największą wartość, takie jak optymalizacja wyszukiwarek (SEO) , tworząc niestandardową strategię marketingową dostosowaną do Twojego budżetu.

Średnia cena opracowania i zaprojektowania strony wynosi od 1000 zł do 100 000 zł. To szeroki przedział cenowy, który może sprawić, że liderzy firm będą się wahać przed inwestowaniem w zupełnie nową lub przeprojektowaną stronę internetową. Warto skorzystać z naszej Agencji Interaktywnej.

Comment (1)

  1. Strona restauracji: jak stworzyć stronę restauracji | Icon Media - Agencja Interaktywna Szczecin
    11 stycznia 2021

    […] odpowiednią stronę internetową z systemem CMS – obsługiwanym przez szablony i wtyczki. Na przykład utworzenie strony za pomocą WordPressa można stworzyć stosunkowo niewielkim wysiłkiem. Dzięki temu możesz […]

Comments are closed.

Otwórz rozmowę
Cześć
W czym możemy pomóc?