Hosting w chmurze - HostingCloud

Hosting w chmurze zmienia sposób, w jaki prowadzimy i utrzymujemy strony internetowe. Wykorzystujemy technologię hostingu w chmurze  do tworzenia stron internetowych, które są nie tylko świetnie wyglądające i wysoce funkcjonalne, ale także bardziej niezawodne, szybsze i silnie bezpieczne

Wirtualne serwery w chmurze to wydajne, potężne narzędzie na drodze do budowania doskonałej obecności w Internecie. Dzięki nowoczesnemu naciskowi na skalowalność nigdy nie będziesz musiał martwić się o wykorzystanie zasobów w miarę wzrostu ruchu w witrynie i rozwoju witryny.

projektowanie stron internetowych

Skalowalne i szybkie

Nikt nie lubi wchodzić na stronę i czekać trzydzieści sekund, aż się załaduje, a chociaż projekt naszej witryny ma zaprogramowaną wydajność przez cały czas, hosting w chmurze może być wisienką na torcie.

Ponieważ jest skalowalny pod względem potrzebnych zasobów, nigdy nie zauważysz, że Twoja witryna działa wolno lub nie jest w stanie poradzić sobie ze wzrostem ruchu.

Szybkość jest ogromnym czynnikiem, jeśli chodzi o tworzenie wysokiej jakości, wydajnej witryny internetowej i wykracza daleko poza sam projekt witryny. Ponadto krótszy czas ładowania strony zmniejsza współczynnik odrzuceń i dłużej utrzymuje odwiedzających Twoją witrynę.

Jest to nie tylko ważne, jeśli chodzi o interakcję odwiedzających i klientów z witryną, ale jest również istotne, jeśli chodzi o wydajność SEO.

Globalna dostępność

Bez względu na to, gdzie są Twoi goście, hosting w chmurze może zapewnić szybsze i bezpieczniejsze przeglądanie. Korzystając z sześciu najnowocześniejszych centrów danych zlokalizowanych na całym świecie, jesteśmy w stanie uruchomić zasoby Twojej witryny za pośrednictwem najbliższego centrum danych dla odwiedzających. Zapewnia to mniejsze opóźnienia i płynniejszą, szybszą witrynę internetową.

Bezpieczne i niezawodne

Podczas gdy wszystkie strony internetowe w Icon Media są standardowo wyposażone w wyczerpujące nowoczesne funkcje bezpieczeństwa, dla właściciela witryny bezpieczeństwo zawsze będzie dużym problemem. Chcemy mieć pewność, że Twoja witryna i firma są tak odporne na szkodę i chronione, jak to tylko możliwe. 

Hosting w chmurze może podnieść bezpieczeństwo witryny internetowej na wyższy poziom. Dzięki stałym aktualizacjom zabezpieczeń za pomocą najnowszego oprogramowania antywirusowego i złośliwego oprogramowania, a także ciągłemu tworzeniu kopii zapasowych i czyszczeniu danych, Twoja witryna jest chroniona i bezpieczna przez cały czas.

Zapewniamy zarządzaną iw pełni obsługiwaną usługę hostingu w chmurze z pełną kopią zapasową witryny.

Będziesz zaskoczony, jak szybko możemy uruchomić Twoją witrynę w chmurze, skontaktujemy się z Tobą i chętnie Ci doradzimy.

Otwórz rozmowę
Cześć
W czym możemy pomóc?