Darmowy Audyt SEO

Darmowy audyt SEO – W ramach przygotowania oferty sprawdzamy aktualny status wszystkich naszych potencjalnych nowych klientów, przyglądamy się stronie internetowej oraz sytuacji konkurencyjnej. Przedstawiamy Ci tę ocenę i wykorzystujemy uzyskane informacje do stworzenia odpowiedniej oferty.

Czego możesz się spodziewać: Audyt SEO służy do oceny potencjału Twoich projektów w obszarze optymalizacji pod kątem wyszukiwarek i reklamy, w jakim kierunku podąża strategia, które kanały są odpowiednie i jak jesteś w porównaniu z konkurencją. Wycena jest tworzona całkowicie indywidualnie i omawiana osobiście z Tobą.

darmowy audyt strony

Darmowy Audyt SEO

Wysyłając prośbę o audyt wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

  Za pomocą narzędzi, takich jak planer słów kluczowych, analizy konkurencji i wartości empiryczne Twoich poprzednich danych użytkowników (np. Z analiz), możemy oszacować Twój projekt w odniesieniu do kluczowych wartości, których należy się spodziewać.

  Na podstawie poniższych danych otrzymasz od nas koncepcję zawierającą propozycję przydatnych kanałów dostosowanych do Twoich celów i budżetu, propozycję budżetu na koszty mediów, kosztorys kosztów / korzyści (w tym kliknięcia, CPC, CTR, konwersje) , CPO, itp.), A także ofertę naszych usług agencyjnych.

  Zawartość darmowego audytu SEO

  W obszarze SEO zaczynamy od porównania konkurentów, aby sprawdzić, gdzie są Twoi konkurenci i czego możemy się od nich nauczyć. Otrzymasz również krótki czek z obszarów technologii, treści i budowania linków. Sprawdzamy pozycję Twojej strony pod kątem ważnych rankingów i prezentujemy wyniki osobiście lub na spotkaniu w Icon Media

  Podczas analizy rynku sprawdzamy, które kanały mają sens dla Twojego projektu i analizujemy odpowiednich uczestników rynku. Znajdujemy odpowiednie słowa kluczowe, w tym średnie ceny ofertowe CPC i możliwe budżety konkurencji. Możesz również oczekiwać od nas kanałów, z których korzystają konkurenci, ich dystrybucji ruchu i doboru słów kluczowych.

  W analizie SEO uwzględniamy możliwy zestaw słów kluczowych i strukturę konta. Opracowujemy strategię ustalania stawek i optymalną alokację budżetu. W przypadku istniejących kampanii sprawdzamy rozkład współczynnika jakości słów kluczowych i trafność między tekstami reklam a stronami docelowymi. Sprawdzamy, czy wszystkie ważne kanały są w użyciu i zapewniamy ocenę KPI na przyszłość.

  Jakie są zalety darmowego audytu SEO?

  Ciągłe zmiany wytycznych dotyczących dobrej pozycji w rankingach wyszukiwarek nigdy nie ustają. Zmiany zachodzą cały czas, dzięki czemu strony internetowe i narzędzia pozostają przyjazne dla użytkownika. Jeśli chcesz mieć oko na jakość swojej strony internetowej, możesz skorzystać z bezpłatnych audytów SEO. Umożliwiają one użytkownikowi szczegółową ocenę własnej witryny internetowej. Zmiany mają również wpływ na ruch, co z kolei wpływa na popyt klientów.

  Monitorowanie i analizowanie własnej strony internetowej nie jest łatwe. To wymaga czasu i wysiłku. Audyty SEO sprawdzają funkcjonalność linków zwrotnych, błędy strony, czasy ładowania i trafność słów kluczowych.

  Pierwszym krokiem do audytu SEO jest sprawdzenie witryny pod kątem błędów. Wyświetlane są linki przekierowane i uszkodzone, a także inne błędy, które wpływają na jakość strony. Skutki tego rodzaju zawsze odnoszą się do rankingu serwisu i drastycznie niszczą ranking wyszukiwarek. Zmiana strony może tymczasowo zająć dużo czasu, ale nagroda jest gwarantowana. Po rewizji możesz powtórzyć bezpłatny audyt SEO. Im bardziej konsekwentnie wdrażasz sugestie usprawnień, tym bardziej Ty i żmudna praca na stronie skorzystacie na tym w przyszłości.

  Częstym powodem wysokich współczynników odrzuceń w witrynach internetowych jest długi czas ładowania witryny. Dobre audyty SEO dostarczają również informacji o czasach ładowania i czytelności poprzez dostęp do różnych urządzeń. Długie czasy wczytywania sprawiają, że jesteś niecierpliwy i skłaniasz wielu użytkowników do przedwczesnego opuszczania stron internetowych, bez możliwości ich prawidłowego załadowania. W ten sposób wysiłki firm są tracone i szybko stają się ich zgubą. Czas ładowania wynoszący 3 sekundy jest uważany za idealny wśród użytkowników.

  Potencjał można również zmarnować, lekceważąc zasady SEO. Tak jest na przykład w przypadku tak zwanych tagów tytułów. Wystarczy kilka kliknięć myszą, aby firma mogła naprawić te problemy i edytować tagi tytułowe i teksty alternatywne. To samo dotyczy innych kategorii SEO, jeśli chodzi o projektowanie stron internetowych. Nie wszystkie błędy można szybko naprawić, ale nadal warto poświęcić czas na ulepszenie witryny.

  W tym przypadku optymalizacja pod kątem wyszukiwarek to długotrwały i ciągły proces, który musi zostać wyprodukowany, w którym należy wziąć pod uwagę zarówno zoptymalizowaną treść, jak i techniczne czynniki SEO. Eksperci SEO oferują pomoc w tym kontekście w każdym z tych obszarów, dzięki czemu możesz skupić swój czas i zasoby na kluczowych kompetencjach Twojej firmy.
  Dodatkowo możesz skorzystać na tym, że agencja SEO jest zawsze informowana o najważniejszych wydarzeniach w zakresie optymalizacji wyszukiwarek i może tę wiedzę wykorzystać w swojej pracy.

  Icon Media pomoże Ci w zdobyciu jak największych pozycji w Google.com

  • Miejsce w pierwszych wynikach wyszukiwania
  • Oszczędza czas i zasoby dla własnej firmy
  • Skoncentruj się na kluczowych kompetencjach
  • skorzystaj z wieloletniego doświadczenia
  • Korzystaj z wiedzy o najnowszych osiągnięciach i trendach

  Dobra agencja SEO w Szczecinie

  Nasi doświadczeni eksperci SEO zapewniają, że Twoje treści są umieszczane w pierwszych wynikach wyszukiwania odpowiednich słów kluczowych, a docelowi klienci mogą Cię znaleźć. W tym celu zawsze opracowujemy całościową strategię optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, która jest precyzyjnie dostosowana do Twojej firmy w Szczecinie i Twoich celów.

  Aby opracować zorientowaną na cel strategię SEO , badamy środki SEO Twoich konkurentów, przeprowadzamy szczegółowe badania słów kluczowych i tworzymy szczegółowe plany redakcyjne z odpowiednimi tematami dla atrakcyjnej i zoptymalizowanej treści. Nasza agencja SEO w Szczecinie wspiera Cię we wszystkich obszarach optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, czy to na stronie, poza stroną czy w marketingu treści. Ponieważ w Icon Media przywiązujemy dużą wagę do przejrzystości w kontaktach z naszymi klientami, będziesz otrzymywać regularne raporty z wyników naszych działań optymalizacyjnych.

  Otwórz rozmowę
  Cześć
  W czym możemy pomóc?