Wieloletnie doświadczenie w tworzeniu stron

Co to jest SEO? (Search Engine Optimization)

SEO (optymalizacja pod kątem wyszukiwarek) to proces zwiększający widoczność Twojej witryny w wyszukiwarce poprzez generowanie bardziej organicznego (bezpłatnego) ruchu na Twojej stronie.

pozycjonowanie stron

Kampanie SEO

W Icon Media dbamy o to, aby Twoja strona internetowa dostarczała Ci nowe zlecenia zaraz po jej uruchomieniu. Aby zagwarantować ciągły sukces, nasz zespół ekspertów utrzyma ją, na wysokiej pozycji  w wyszukiwarce. Na bieżąco będzie aktualizował twoją witrynę. 

Aby to osiągnać Icon Media ma przemyślaną strategie SEO. Zadbamy o to, aby każda strona w Twojej witrynie była w pełni zoptymalizowana, zapewni to wysoką pozycję w wyszukiwarce Google. Upewnimy się, że Twoja strona działa poprawnie, zawiera odpowiednie słowa kluczowe i nie zawiera błędów na stronie. 

Nasz bezpłatny audyt SEO  (optymalizacja pod wyszukiwarkę Google) pozwoli dotrzeć do błędów na stronie, które poprawimy i dzięki temu dotrzesz do klientów na różnych urządzeniach. 

Kampanie SEO skierowane są w szczególności do odbiorców B2B, co prowadzi do zwiększenia liczby klientów i zwiększenia sprzedaży, zapewniając rozwój Twojej firmy. Aby każda strategia SEO odniosła sukces, ważne jest, aby mieć odpowiednią treść na swojej stronie internetowej i na kanałach mediów społecznościowych. Treść jest najważniejsza, nie tylko determinuje zaangażowanie, ale także twoja strona internetowa staje się popularniejsza. Możemy analizować zawartość strony internetowej konkurenta, identyfikować słowa kluczowe, które są w rankingu, a następnie implementować te słowa kluczowe w odpowiednich treściach i wykorzystywać je na odpowiednich stronach internetowych i w mediach społecznościowych. 

Dokładnie przyjrzymy się Twojej stronie internetowej, przeprowadzając audyt SEO, zidentyfikujemy kluczowe niedociągnięcia w strategii SEO a następnie odpowiednio je poprawimy. Icon Media dowie się co powstrzymuje Twój biznes przed wysoką pozycją w Google. 

Analiza Google Analytics i Search Console

Twoja strona to sklep internetowy 24/7, każdego dnia w roku. Ogólny stan i wydajność witryny mają kluczowe znaczenie dla sukcesu online. Problemy z witryną nie tylko powodują dodatkowe koszty dla Twojej firmy, ale także powodują utratę potencjalnych potencjalnych klientów i sprzedaży. Używamy Google Analytics i Google Search Console do analiz, które pozwalają nam wprowadzać ulepszenia, które zwiększą wydajność Twojej witryny. Pozwala nam również poznać zachowanie klienta i jego zainteresowanie. Na podstawie tych informacji opracowujemy strategię, która jest skierowana do właściwych odbiorców we właściwym czasie przy użyciu odpowiednich treści.

Dzięki Statystykom zarówno Google Analytics, jak i Google Search Console, łatwiej jest zidentyfikować i przeanalizować klienta, od wyszukiwania do konwersji. Istnieje wiele cennych informacji, które można uzyskać z Google Analytics i Google Search Console, w tym:

  • pozwala sprawdzić czy Twoja witryna jest przyjazna dla urządzeń mobilnych
  • pokazuje z jakich słów kluczowych ludzie korzystają z Twojej witryny
  • pokazuje jakie działania podejmują osoby na twojej stronie www
  • pokazuje czy Twoja strona jest odpowiednio indeksowana

Wykorzystujemy dane z Google Analytics i Google Search Console do optymalizacji ogólnej wydajności witryny. Konfigurowanie i monitorowanie danych z Google Analytics i Google Search Console może być nieco zniechęcające, a także czasochłonne. Są to jednak niezbędne elementy ogólnej układanki Twojej cyfrowej strategii marketingowej

Jeśli szukasz firmy, która oferuje wiodące w swojej klasie SEO (optymalizacja wyszukiwarek) w Polsce, skontaktuj się z nami.

Otwórz rozmowę
Cześć
W czym możemy pomóc?