Poznaj swój wynik SEO

Wysyłając prośbę o audyt wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności

  Popraw Swoją pozycję w GOOGLE

  Bezpłatny Audyt SEO

  Jeśli chcesz uzyskać większy ruch związany z wyszukiwaniem, wystarczy postępować zgodnie z raportem z analizy witryny. Wskaże wszystkie błędy SEO, które musisz naprawić, aby zwiększyć swoje pozycje w rankingu.

  pozycjonowanie stron
  Profesjonalne narzędzia SEO

  Widoczność strony w Google

   Mocno wierzymy w świadczenie doskonałych usług SEO, teraz zapewniamy BEZPŁATNY raport z audytu SEO, wypełniając nasz prosty formularz! Uzyskasz pełną listę błędów, które utrudniają Twojej witrynie osiągnięcie czołowej pozycji w Google. Ten audyt SEO nadaje priorytet każdej poprawce na podstawie potencjalnego wpływu na ruch i łatwości wdrożenia. Po sprawdzeniu witryny będziemy mogli wprowadzić zmiany, które przyczynią się na lepszą pozycję w Googl

  Lista Błędów SEO

  Nasza analiza SEO nie tylko pokaże błędy na stronie, ale też jesteśmy w stanie wdrążyć poprawki. Pełny raport otrzymasz na podany adres e-mail

  Szybkość działania Twojej strony

  Szybkość witryny nie wpływa już tylko na współczynnik konwersji, ale wpływa także na jej pozycję w wyszukiwarkach. Jeśli chcesz uzyskać dobrą pozycję w rankingu, musisz przeprowadzić dokładną analizę witryny, a nie tylko spojrzeć na typowe czynniki SEO.

  Linki, które prowadzą na Twoją stronę

  Analiza witryny nigdy nie jest kompletna bez analizy linków zwrotnych. Linki zwrotne to takie, które prowadzą bezpośrednio na Twoją witrynę, muszą być to zaufane strony internetowe. W ten sposób zobaczysz, co działa a co należy poprawić.

  Szybkość witryny musi być priorytetem dla wszystkich witryn w 2020 r. Dlaczego?

  Zaledwie jednosekundowe opóźnienie czasu ładowania powoduje:

  • 16% spadek zadowolenia klienta
  • 11% mniej wyświetleń strony
  • 7% utrata konwersji

  Jak szybko powinna się ładować Twoja strona internetowa? 47% osób twierdzi, że strony powinny załadować się w ciągu dwóch sekund lub krócej, a 64% użytkowników mobilnych oczekuje, że strony załadują się w czasie krótszym niż cztery sekundy. Jednak średni czas ładowania dla różnych branż nie spełnia tych kryteriów. 

  Darmowy Audyt SEO

  Nasze usługi SEO okazały się najbardziej skutecznym narzędziem marketingowym dla naszych klientów w całej Polsce. Audyty SEO to rodzaj przeglądu przeprowadzanego na Twojej stronie internetowej, koncentrujący się na odkrywaniu mocnych i słabych stron Twojej witryny z ogólnej perspektywy SEO. Prawidłowo przeprowadzone audyty SEO mogą dostarczyć cennych informacji, takich jak:

  • wgląd w stan techniczny strony internetowej oraz indeksowalność Twojej witryny
  • dostarczenie danych, które pomogą Ci w planowaniu, jeśli chodzi o strategie SEO
  • pomaga zidentyfikować problemy, które można w każdej chwili naprawić. 
  • pokazuje obszary wymagające naprawy, które poprawią widoczność Twojej witryny w wyszukiwarce internetowej

  Aby skompletować dokładny raport z audytu SEO, zwykle skupia się na badaniu trzech kluczowych obszarów, którymi są SEO techniczne, SEO na stronie i SEO poza stroną.  Pomożemy Ci się dowiedzieć, jak ogólnie strona jest widziana w Google z technicznego punktu widzenia. Techniczny aspekt SEO audytu może również pomóc w udoskonaleniu strony internetowej, ponieważ w ten sposób możesz odkryć problemy, które należy naprawić, takie jak problemy z indeksowaniem itp. 

  Przeprowadzanie audytu SEO to coś, co należy zrobić  każdej witrynie,  Dzięki jasnemu odkrywaniu i identyfikowaniu problemów możesz stworzyć strategię możliwych do podjęcia kroków, które pomogą skierować Twoją firmę na pozytywną trajektorię, która doprowadzi do długoterminowego wzrostu. W Twoim interesie jest dzisiaj przeprowadzić audyt SEO!  

  Jeżeli chcesz przeprowadzić Darmowy Audyt SEO dla twojej strony, możesz skontaktować się z nami biuro@iconmedia.pl lub +48 531 500 904

  Otwórz rozmowę
  Cześć
  W czym możemy pomóc?