Agencja marketingowa Szczecin

Icon Media to znana, odnosząca sukcesy agencja marketingu cyfrowego, która działa od dawna. Sprawiamy, że  firma rozwija się szybko, a nasza obsługa klienta jest zawsze na pierwszym miejscu. Nasze wysoce skuteczne usługi marketingu cyfrowego zapewniają szybką produkcję napędzaną wynikami, co oznacza, że ​​nasi klienci widzą szybki zwrot z inwestycji. SEO, SMO, PPC i wiele innych usług wchodzą w zakres naszego marketingu cyfrowego i bardzo nam zależy na tym, aby nasi klienci byli zadowoleni. Nasz profesjonalny zespół zapewnia wyjątkowe, wysokiej jakości usługi w określonych i efektywnych ramach czasowych.

Nasz zespół ma certyfikat Google i może pomóc Twojej firmie znaleźć się na szczycie stron wyników wyszukiwania. To dodatkowo poprawi ruch w Twojej witrynie, a tym samym rozwinie Twoją firmę. Dowiedz się więcej o tym, jak nasz zespół ekspertów SEO może Ci pomóc

Pomagamy nie tylko zaistnieć w Internecie, ale także w budowaniu marki. Przekaz, który chcesz przekazać swoim klientom jest kluczowy, pomożemy Ci znaleźć Twój głos i Twój wizerunek. Porozmawiaj z członkiem naszego zespołu, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

Oferowane przez nas usługi

Dlaczego Icon Media? Przeczytaj i odkryj

Nasz zespół ma najwyższe doświadczenie w naszej dziedzinie. Jesteśmy kreatywni, nastawieni na wyniki i przede wszystkim zorientowani na klienta. Nasza pierwsza myśl to ty.

Czasy i technologia się zmieniają i aby odnieść sukces w biznesie, potrzebujesz silnej i udanej obecności w Internecie. Do osiągnięcia sukcesu potrzebny jest cały marketing mix, a my właśnie to oferujemy! Dlaczego nie rzucić okiem na jeden z naszych kompleksowych pakietów internetowych, SEO 

To czas, kiedy technologia szybko się rozwija. W rezultacie pojawiło się wiele nawyków online. Witryny internetowe się rozwijają i dziś jest to zatłoczona platforma o dużej konkurencji. Dlatego niewątpliwie duże znaczenie ma przyciągnięcie ruchu i zwiększenie zaangażowania klientów.

Icon Media to agencja marketingu cyfrowego o dużych możliwościach. Oferujemy najwyższej jakości usługi i gwarancję rozwoju biznesu. Oznacza to, że biznes się zwiększy, ruch wzrośnie, liczba klientów wzrośnie. Widoczność marki jest kluczem do sukcesu w biznesie i bardzo o nią dbamy.

SEO (optymalizacja wyszukiwarek)

SEO jest kluczem do wysokiej widoczności firmy. Pozycjonowanie organiczne pomaga wygenerować zaangażowanie klientów na wysokim poziomie. Nasi wysoko wykwalifikowani specjaliści dbają o to, aby witryna nie była narażona na żadne kary. Zapewniamy, że Twoja witryna będzie przyjazna dla SEO, oznacza tworzenie skutecznych i przydatnych treści, rozwijanie doskonałej obecności w mediach społecznościowych i regularne aktualizowanie witryny. Możemy to wszystko dla Ciebie zrobić,

Usługi SEO oferowane przez naszych ekspertów.

Marketing w mediach społecznościowych (SMM)

Korzystanie z mediów społecznościowych to świetny sposób na przyciągnięcie większej liczby klientów. Posiadamy profesjonalne, sprawdzone i zintegrowane strategie marketingu w mediach społecznościowych, które można wykorzystać do rozwijania i ulepszania kanałów oraz potencjalnych interakcji z klientami. Nasz zespół ekspertów udostępnia treści na wielu platformach mediów społecznościowych, takich jak Instagram, Facebook, Twitter, Pinterest i LinkedIn, w postaci tekstu, obrazów i filmów. Przyciąganie uwagi użytkowników i dostarczanie im wartościowych treści jest kluczem do osiągnięcia celów biznesowych. Marketing w mediach społecznościowych zwiększy liczbę obserwujących, a tym samym zwiększy świadomość i zaufanie wokół Twojej marki, co z kolei zwiększy sprzedaż.

Marketing w wyszukiwarkach (SEM)

Oto najlepsze oferowane przez nas usługi SEM.

PPC (Pay Per Click) – PPC to strategia biznesowa polegająca na wyświetlaniu reklam w oparciu o Google Adwords. Jeśli chodzi o ogłoszenie oferty lub produktu, płatne kanały generują natychmiastowe leady. Reklamy są wyświetlane przez wiele wyszukiwarek i wielu powiązanych partnerów Google. Pomaga to docierać do większej liczby klientów i generować potencjalnych klientów.
Z pomocą PPC oferujemy następujące usługi kampanii reklamowych.
Płatne reklamy w sieci wyszukiwania
Reklama graficzna
Reklamy remarketingowe
Reklamy produktowe
Reklama Bing
Reklama w serwisie YouTube
Reklamy na Facebooku
Reklamy na Instagramie
Reklamy LinkedIn
Reklamy na Twitterze

Optymalizacja wyszukiwania głosowego (VSO)

Firmy internetowe zmieniają podejście do strategii marketingu online. Zdobycie pierwszego miejsca w SERP nie będzie łatwe . Jako właściciel firmy zawsze będziesz się dobrze rozwijać, wyprzedzając konkurencję i zajmując pierwsze miejsce. A SEO wyszukiwania głosowego odgrywa w tym kluczową rolę.

The Voice Search Optimization usług będzie użytkownik firmy bardziej skoncentrowany. Dlaczego tak? Obecnie użytkownicy wolą wyszukiwać zapytania za pomocą poleceń głosowych. Prognoza jest już zrobiona – do 2020 roku połowa firm internetowych zostanie aktywowana głosem. Obecnie ponad 90% odbiorców używa swoich smartfonów do wyszukiwania głosowego.

Niewątpliwie SEO wyszukiwania głosowego zapewni Twojej firmie wysoką pozycję na pierwszej stronie w Google, Bing, Yahoo i innych wyszukiwarkach. Kiedy publiczność wykona odpowiednie zapytanie głosowe, Twoja firma wejdzie na szczyt.

W rezultacie więcej osób odwiedzi witrynę Twojej firmy, a Ty wygenerujesz ogromny ruch dla Twojej firmy online. Cały ten postęp można ujrzeć w świetle sukcesu dzięki pomocy wiodącej agencji marketingu cyfrowego w Szczecinie . ICON MEDIA jest tutaj, aby spełnić ten cel i pomóc Ci osiągnąć wszystkie ambitne cele biznesowe.

Usługi optymalizacji wyszukiwania głosowego poprawiają widoczność online dla użytkowników i wyszukiwarek. Inteligentna i skuteczna technologia rozpoznawania głosu przyciągnie więcej potencjalnych odbiorców do witryny Twojej firmy.

Co powinieneś teraz wykonać? Odwiedź Icon Media , porozmawiaj z naszymi ekspertami i dowiedz się, dlaczego jesteśmy najlepszą agencją marketingu cyfrowego w Szczecinie. Nasz wzbogacony asortyment jest wypełniony specjalistyczną wiedzą od ponad 10 lat .

Marketing cyfrowy - często zadawane pytania (FAQ)

Co to jest marketing cyfrowy?

Jest to promocja firmy, marek lub produktów w internecie przy pomocy urządzeń elektronicznych. Marketing cyfrowy obejmuje komunikatory, wiadomości tekstowe, podcasty, filmy, aplikacje, telewizory cyfrowe, elektroniczne billboardy, kanały radiowe i nie tylko. Wykorzystuje liczne kanały i najnowsze technologie do analizy kampanii marketingowych organizacji, treści, taktyk, strategii. Dowiaduje się, co działa, a co nie jest zgodne z planem w czasie rzeczywistym.

Kto potrzebuje usług marketingu cyfrowego?

Jeśli Twoja firma się rozwija lub myślisz o założeniu firmy online, potrzebujesz usług marketingu cyfrowego, aby pozostać na szczycie konkurencji. Wiele firm nie rozumie znaczenia usług marketingu cyfrowego. Jest przeznaczony dla każdego biznesu online i offline w dzisiejszej przerastającej gospodarce.

7 rodzajów firm potrzebuje obowiązkowych usług marketingu cyfrowego -

  • Opieka zdrowotna
  • Kancelarie prawne
  • Hotele
  • Salony samochodowe
  • Firmy przeprowadzkowe
  • Restauracje
  • Handel elektroniczny
Czy marketing cyfrowy działa dla B2B?

W dzisiejszym konkurencyjnym świecie biznesu wiele firm B2B (Business to Business) osiągnęło już pomyślne wyniki dzięki zastosowaniu wielu taktyk marketingu cyfrowego, takich jak SEO, media społecznościowe, SEM, PPC, tworzenie stron docelowych i marketing e-mailowy. Są one powiązane z metodologią automatyzacji marketingu CRM lub standardowym procesem automatycznej odpowiedzi e-mailowej.

Jakie korzyści przynosi moja firma z marketingu cyfrowego?

Wiele korzyści, które możesz osiągnąć dzięki usługom marketingu cyfrowego dla swojej firmy. Twoja firma połączy się z klientami na całym świecie. Szeroka rzesza ludzi zobaczy Twoją firmę na pierwszych stronach SERP. Możesz zwiększyć sprzedaż online, klienci będą zwierzać się Twojemu biznesowi, a lojalność wobec marki wzrośnie. Możesz śledzić, oceniać i zmieniać wyniki. Szybkość transformacji klienta (CRO) wzrośnie. Będziesz miał sporą bazę klientów i upewnisz się co do losów Twojej firmy. Twoja firma zyska silną obecność w Internecie. A przede wszystkim zobaczysz, jak Twoja firma przekształca się w markę.

Czy marketing cyfrowy jest łatwy?

Bez wątpienia marketing cyfrowy jest obecnie najbardziej pożądaną umiejętnością. Dla profesjonalisty od marketingu cyfrowego nie jest łatwo zrealizować wszystkie plany z sukcesem. Profesjonalista i właściciel firmy muszą mieć trochę cierpliwości, aby zobaczyć korzystne wyniki. Marketingowiec cyfrowy korzysta z wielu kanałów. Wszystko to trwa kilka miesięcy. Zdobycie klientów i dużej bazy klientów z czasem staje się łatwe.

Czy marketing cyfrowy jest łatwy?

Bez wątpienia marketing cyfrowy jest obecnie najbardziej pożądaną umiejętnością. Dla profesjonalisty od marketingu cyfrowego nie jest łatwo zrealizować wszystkie plany z sukcesem. Profesjonalista i właściciel firmy muszą mieć trochę cierpliwości, aby zobaczyć korzystne wyniki. Marketingowiec cyfrowy korzysta z wielu kanałów. Wszystko to trwa kilka miesięcy. Zdobycie klientów i dużej bazy klientów z czasem staje się łatwe.

Czym jest SEO w marketingu cyfrowym?

Search Engine Optimization (SEO) polega na uzyskiwaniu ruchu z organicznych, bezpłatnych, naturalnych lub redakcyjnych wyników wyszukiwania w SERP (stronach wyników wyszukiwarek). Im większy ruch uzyskasz, tym bardziej Twoja firma będzie widoczna dla publiczności. W końcu zdobędziesz więcej klientów.

Szymon Flis

Twój osobisty doradca we wszystkich aspektach tworzenia stron internetowych. Chętnie udzielę bezpłatnych i niezobowiązujących porad.

+48 531 500 904 | biuro@icon.media.pl

Słowa kluczowe: Agencja marketingowa Szczecin – Agencja marketingu cyfrowego Szczecin – Firma zajmująca się marketingiem w Szczecinie – Agencja reklamowa Szczecin – Szczecin agencja interaktywna – Szczecin firma reklamowa – Strony internetowe Szczecin – Szczecin strony www.

Otwórz rozmowę
Cześć
W czym możemy pomóc?