Opieka nad stroną www.

Jako kompetentna AGENCJA INTERAKTYWNA jesteśmy do Twojej dyspozycji i zapewniamy sprawne działanie stron internetowych. Oferujemy naszym klientom dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania w zakresie UTRZYMANIA STRON INTERNETOWYCH.

Obserwuj nas

aktualizacja strony internetowej

Dbamy o strony internetowe

Oprócz regularnego odnawiania treści.  W szczególności w przypadku systemów zarządzania treścią i integracji zewnętrznych dostawców stałe aktualizacje są niezbędne do ochrony wrażliwych danych i przed atakami wirusów, trojanów i spamerów.

Optymalizacja strony internetowej

Szybka i nieskomplikowana obsługa firmowej strony internetowej – zwykle w ciągu kilku godzin. Dzięki sprzyjającym warunkom i bez długich okresów umowy aktualizujemy i utrzymujemy strony internetowe i sklepy internetowe , zajmujemy się poprawkami, dostosowywaniem tekstu i obrazu oraz wspieramy w pytaniach dotyczących Twojej witryny.

Niezawodna obsługa witryny internetowej: regularne aktualizacje, kopie zapasowe i kopie zapasowe baz danych pomagają uniknąć błędów. W przypadku problemów interweniujemy szybko i na wysokim poziomie wiedzy. Bezpieczeństwo i funkcjonalność nie powinny być pozostawione przypadkowi – nie ma ryzyka awarii lub utraty danych.

Kopie zapasowe dla większego bezpieczeństwa

Ważne jest, aby wykonać kopie zapasowe danych i konfiguracji systemu w celu ochrony przed utratą, a także celowym zniszczeniem. Aby zabezpieczyć Twoje dane korzystamy z zewnętrznych rozwiązań, które w przypadku ataku na Twój system dają możliwość całkowitego przywrócenia stanu wyjściowego. Wszystko dzieje się bez długich przestojów i czasów konserwacji w interesie użytkowników.

Monitorowanie serwisu

Niezależnie od tego, czy prowadzisz sklep, czy serwis internetowy, który powinien być dostępny przez całą dobę. Coraz większy nacisk kładzie się na stałą dostępność strony internetowej. Dzięki monitorowaniu strony internetowej możemy szybko reagować na problemy, analizować problemy i szybko interweniować w przypadku błędów.

Usługa aktualizacji i instalacji CMS nawet bez umowy serwisowej

Oprócz aspektów bezpieczeństwa i wyświetlania, podczas przeprowadzania regularnych aktualizacji ważną rolę odgrywają również aspekty takie jak użyteczność i wygoda użytkownika. Tak więc – obecnie pod wpływem tematu „sieci mobilnej” – nawyki użytkowników w Internecie zmieniają się bardzo szybko. Jednocześnie jednak temat ochrony danych staje się coraz ważniejszy dla wielu użytkowników, zwłaszcza ze względu na coraz częstsze nawiązywanie kontaktów z mediami społecznościowymi. Sprawdzamy Twoją witrynę pod kątem zgodności z aktualnymi trendami i standardami w sieci WWW i gwarantujemy technicznie bezpieczne surfowanie oraz pozytywne wrażenia użytkownika.

Kompetentne wsparcie i utrzymanie strony internetowej

Niezależnie od tego, czy chodzi o przejście na nowy serwer, konserwację witryny i konserwację treści, czy też sprawdzanie poprawności wyświetlania w różnych przeglądarkach. Nasze usługi dotyczą wielu aspektów, aby zapewnić płynną i bezpieczną technicznie pracę w Internecie.

Otrzymaj ofertę

    Otwórz rozmowę
    Cześć
    W czym możemy pomóc?